Otiskáček: Abyste měli své blízké navždy při sobě

Otiskáček - sada

Nový trend personalizovaného šperkařství a výroby ze zlata a stříbra přináší možnosti zvěčňovat do drahých kovů unikátní vzory a ilustrace. Šperkařská firma Otiskáček však tuto možnost posouvá ještě o úroveň výš. Do šperků zvěčňuje otisky vašich nejbližších.

Pro ty nejdůležitější životní okamžiky

Otisky dlaně, chodidla nebo prstu jsou jedinečným poznávacím znamením dospělého člověka, ale i malého batolete. Nic nenahradí intimní dotek matky s dítětem, které jí poprvé malinkou ručičkou stiskne prst, a přitom oba cítí lásku a jistotu. 

Cit nekonečné lásky a něhy v doteku chce pomoci co nejvěrněji zvěčnit i společnost Otiskáček, která se věnuje věrnému zobrazování otisků do zlata a stříbra. Pomocí nejnovější technologie gravírování dokáží do šperku vyrýt přesnou kopii otisků, které klient zadá. Dlaň, chodidlo, pusa nebo prst, možností je opravdu dost a zatím se nesetkali s něčím, co by nedokázali.

Dodaný otisk musí být kvalitní a také kvalitně vyfotografovaný nebo naskenovaný. Čím nižší je kvalita otisku, tím méně věrná bude kopie na šperku. Protože v Otiskáčku si na kvalitě zakládají, může se stát, že vám šperk odmítnou vyrobit kvůli nedostatečné kvalitě zadávané fotografie nebo skenu. Stojí však za to snažit se a otiskování se věnovat opravdu poctivě, protože výsledek je nádherný. 

Šperky s láskou

V sortimentu najdete přívěsky, náramky, náhrdelníky i prsteny. Šperky se vyrábí ze žlutého, růžového nebo bílého zlata a ze stříbra. Nabídku mají v plánu rozšířit i o náušnice a další produkty personalizované podle přání zákazníka. Rádi splní i netypické požadavky a navrhnou vám snubní nebo svatební prsten. 

O spokojenosti zákazníků svědčí i pozitivní recenze a reakce maminek, které jsou hrdými majitelkami šperku Otiskáček. Na firemním Facebooku najdete dost hodnocení na to, abyste si udělali názor na materiál, kvalitu i způsob komunikace firmy. Ke klientům se snaží přistupovat osobně, individuálně a naplnit jejich představy na maximum. Nezakládají si na ceně, ale na nejvyšší kvalitě a spokojenosti zákazníka. 

Potěšte své blízké již nyní…

Před objednávkou si můžete vybrat ze široké nabídky tvarů přívěsků (srdíčko, medailonek, čtyřlístek, sluníčko, obdélník nebo čtvereček), materiál, velikost a počet otisků. Specifikaci objednávky pak spolu s otisky můžete poslat na e-mail [email protected] nebo na [email protected]. Ze zlatnické dílny vám rádi odpoví na jakékoliv otázky, zeptají se vás na další vlastnosti, které by měl váš vysněný šperk mít, a do měsíce ho máte doma. 

Kromě lidských otisků zvěčňují i otisky domácích mazlíčků. Nabízejí také šperky jen s textem. Pokud máte otázky nebo vás zajímají některé specifikace jejich produktů, rádi vám odpoví e-mailem, na Facebooku Otiskáček nebo na Instagramu @otiskacek. Udělají všechno pro to, abyste měli své blízké už navždy při sobě. 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě