Svět dětí a maminek na brněnském výstavišti

Šestnáctý ročník Prodejně-kontraktačního veletrhu potřeb pro dítě se letos uskuteční na brněnském výstavišti od 5. do 8. března 2020. Oblíbený veletrh PRODÍTĚ letos nově obsadí větší pavilon V.

Kam pro nový kočárek nebo autosedačku?

Největší výběr dětského zboží včetně horkých novinek najdete na začátku března na největší oborové výstavě České i Slovenské republiky. Pokud si chcete vybrat a rovnou zakoupit nový kočárek nebo autosedačku, budete na správném místě. Účast potvrdili hlavní čeští výrobci a dovozci. Snadno tedy získáte přehled o kvalitě, bezpečnosti i cenách jednotlivých značek a modelů. Vystavovatelé přivezou i nové kolekce pro letošní rok, které teprve míří na pulty obchodů.

Látkové pleny nové generace i chytré nápady

Nastávající i čerstvé rodiče na veletrhu čeká pestrá nabídka kojeneckého a dětského zboží od postýlek, doplňků a oblečení s originálním designem až po hračky a vzdělávací knížky pro nejmenší. Porovnáte zde sortiment různých dodavatelů třeba látkových plen, kteří přivezou zboží nejnovější generace s obdobně snadným použitím, jako mají jednorázové pleny.

Ani děti se na výstavišti určitě nudit nebudou!

Připravujeme pro ně pestrý doprovodný program, hlídací koutek a nebudou chybět hry a soutěže o krásné hračky.

První den – čtvrtek 5. března je určený zejména odborným návštěvníkům/obchodním partnerům vystavovatelů. Přijít mohou i návštěvníci z řad laické veřejnosti, kteří ocení klidnější formát prvního dne a chtějí veletrh vidět mezi prvními. Vstupenka v tento den bude mít jednotnou cenu 300 Kč. Od pátku 6. března jsou na etickets.bvv.cz připraveny dva druhy zvýhodněných vstupenek. Po úspěšně provedené online platbě navštívíte veletrh PRODÍTĚ za 140 korun jako jednotlivec, za rodinné vstupné pro 2 dospělé a 1 až 4 děti pak zaplatíte jen 240 korun.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Veletrh se koná v pavilonu V, který je nejlépe přístupný přímo z ulice Hlinky (vstup G2) a je v blízkosti parkoviště a zastávky MHD.Parkovat můžete také přímo v areálu výstaviště, kam vjedete bránou číslo 4. Otevírací doba je od čtvrtka do soboty 9.00 až 18.00 hodin, v neděli od 9.00 do 16.00 hodin.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě