Účinná podpora imunity dětí

Zdraví dítěte je pro rodiče na prvním místě. Silná imunita, dobrá fyzická a duševní kondice jsou základními stavebními kameny silného zdraví. První velká zátěž nastává s příchodem dětí do většího kolektivu.

Zejména ve školce se děti setkávají se zárodky nových chorob, se kterými se v rodině nestřetnou. V kolektivu malých dětí se zejména respirační onemocnění (rýma a kašel) šíří geometrickou rychlostí. Vybudovat správné hygienické návyky – kýchání s rukou před ústy, mytí rukou, smrkání – trvá nějaký čas. Stejně tak to je s budováním silného imunitního systému.

Podpora imunity

Neustále změny počasí, jsou velkou zátěží nejen pro dospělé, ale také pro děti. Takto oslabená imunita, která je v kolektivu dětí zasažena ještě zárodky nových chorob potřebuje účinné pomocníky. Nemusíte nečinně čekat až si organismus vašeho dítěte projde další a další nemocí. Jednejte. Happybaby.cz doporučuje sirup Immunotrofina d (doplněk stravy), který obsahuje WGP® betaglukan a komplex vitaminů a minerálů.

Podpora imunity Immunotrofina

Výhody

V každé lžičce podáte kromě betaglukanu také vitamin D, který společně s vitaminy B6 a B12 přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin B5 snižuje pocit malátnosti a únavy. Jód podporuje správnou funkci štítné žlázy.
Sirup můžete podávat dětem bez omezení věku, tedy už od narození.

Přesvědčte se o jeho účinnosti

klinická studie immunotrofina

Požadavkem na kvalitní beta-glukan je i jeho čistota, která by neměla být nižší než 70%. Certifikátem potvrzená čistota tohoto Wellmune WGP betaglukanu není nižší než 75%.

Betaglukan, který obsahuje sirup  Immunotrofina d, je vyráběn v USA společností Kerry Group ze Saccharomyces cerevisiae (pivních kvasinek).

Výsledky testování maminek Happy Baby

Od podzimu měly maminky možnost otestovat účinnost sirupu Immunotrofina d (doplněk stravy). Testování bylo zaměřené na děti ve věku 3 – 4 roky. Tyto děti nejčastěji přicházejí poprvé do většího kolektivu a jejich tělíčka musí zvládnout nábor nových “bacilů”. Jejich zkušenosti potvrzují výsledky klinické studie.

„Můj syn od té doby, co používá Immunotrofinu, není nemocný. Od září nevynechal jediný den ve školce. Je pravda, že před cca 14 dny nás navštívila rýma, ale u té jsme zůstali. V nic horšího to nepropuklo”.

„Jediný zdravý z rodiny a vyhnula se mu vlna viróz”.

„V průběhu užívání sirupu se zatím větším nemocem vyhýbáme. A když už to vypadá, že se nějaká nemoc blíží, tak zvýším dávku a zatím to vždy zabralo a žádná nemoc krom klasické rýmy, kterou má syn nonstop, se nerozjela”.

„Immunotrofinu jsme nasadili v září, po obdržení testovacího balíčku (mile mne překvapilo množství zaslaného k testování) proběhlo jedno velké nachlazení, ale to syn přípravek užíval cca 3 dny. Zvýšila jsem dávku na 10 ml, po odeznění nachlazení dávám denně 5 ml. Od té doby máme prozatím klid žádné nachlazení, kašel, zlehka rýma, ale to je v tomto počasí normální. Za mne super”.

Už víte, čím podpořit imunity svých dětí?

Přečtěte si zkušenosti maminek ve výsledcích loňského podzimního testování.

Chcete podpořit imunitu svých dětí? Objednejte si Immunotrofinu d, v akci 2+1 zdarma.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě