Zdravé tělo i ústa – jak najít rovnováhu uvnitř a spokojenost navenek

Zdravý životní styl již není jen o správné stravě, spánku nebo intenzivním cvičení, ale hlavně o celkové rovnováze vašeho těla. Zapomeňte na striktní a neudržitelné diety, na trávení celých dnů v posilovně. Najděte rovnováhu, která vyhovuje vám a užijte si zdravé, silné ale i šťastné tělo. 

Zelenina, dostatek bílkovin, tuků i sacharidů a ryba minimálně jednou týdně a jiná zdravá doporučení známe všichni. V tom, co jíst, má tedy spousta lidí “jasno”. Často opomíjeným tématem zdravého životního stylu je však péče o zdraví ústní dutiny, kde hraje rovnováha úplně stejnou roli jako ve vyvážené stravě. Pravidelné čištění a návštěva zubního lékaře dvakrát do roka je základ, nicméně správná péče o ústní dutinu zahrnuje především volbu vhodného kartáčku a zubní pasty, která šetrně čistí, ale především posiluje zdraví vašich zubů a dásní, podporuje bakteriální rovnováhu s ústní dutině předchází možným problémům.

Silné dásně – půl zdraví!

Mnoho z nás si myslí, že všechny bakterie jsou škodlivé a musíme je odstranit čištěním a dezinfekcí celé ústní dutiny. Ve skutečnosti je mnoho bakterií důležitých při udržování zdravých úst. Zarudlé dásně jsou totiž velmi často způsobeny nevyváženou mikroflórou. Prospěšné bakteri mohou naopak zabránit množení těch škodlivých. Zkusme nalézt a udržet balanc nejen ve stravě a cvičení, ale i tam, kde se na to snadno zapomene.

Posilte svou prospěšnou mikroflóru a chraňte svá ústa 

Kompletní péči o zuby i dásně poskytuje šetrná zubní pasta Zendium. Podporuje růst prospěšných bakterií, které pečují o dásně, přirozeně je chrání a zároveň dokáží bojovat proti těm škodlivým, které způsobují kazy, záněty i zápach z úst. Pasta Zendium, zanechává až 12 hodin svěží dech ve vašich ústech. Pomocí přírodních enzymů a proteinů snadno ochrání ústa i zuby a podporují obranyschopnost ústní dutiny.

Až 83 % uživatelů pasty Zendium potvrzuje silnější a zdravější dásně.

Více informací o správné péči o vaše zuby a celou ústní dutinu se dozvíte na: www.zendium.cz

Sdílejte
Symbiosys BifiBabySymbiosys BifiBabyreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě