SOUTĚŽ – o nové knihy z edice Disney Baby

Na knížky není nikdy příliš brzy!

V knížkách z edice určené pro společné čtení a ukazování s rodiči najdete základní pojmy, které přispějí k rozvoji vašeho dítěte. S pomocí těchto knížek je můžete učit poznávat:

  • barvy kolem nás,
  • co jíme každý den,
  • co se děje kolem nás v různých ročních obdobích,
  • zvířata kolem nás,
  • početní dovednosti,
  • tvary kolem nás.

Co můžete vyhrát?

Celkem 6 výherců obdrží dvě náhodně vybrané knížky z nádherné edice Disney Baby.

… malá ukázka toho, co v knížkách můžete poznávat

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž trvá do 30.11. 23,59. Šest výherců obdrží dvě náhodně vybrané knihy z edice Disney Baby.

JAKÉ JSOU PODMÍNKY SOUTĚŽE?

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získají soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 10., 20., 30., 40., 50. a 60.  v pořadí Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže uvedená výše.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě