Soutěž – vyhrajte balíček v hodnotě 850 Kč od Alete

Alete – pro malé objevitele a jejich rodiče. Německá prémiová značka dětské výživy Alete nabízí dětem a jejich rodičům zejména kvalitu, skvělý výběr, nutričně vyvážené výrobky a dlouholetou zkušenost.


Dětská výživa Alete existuje na německém trhu již více než 80 let a doprovází malé objevitele a jejich rodiče od narození po batolecí věk. Svými výrobky Alete dbá na to, aby byl každý den novým dobrodružstvím.
Naším hlavním cílem je spokojené miminko a tím i spokojený rodič. Jsme si vědomi toho, že určitá období dětského věku jsou pro rodiče náročná. Chybějící spánek, neustálá rodičovská pozornost, kterou děťátko potřebuje, a k tomu běžné každodenní starosti a povinnosti, které se prostě „nějak musí zvládnout“…

Je tedy naší snahou rodičům usnadnit každodenní péči o děti a umožnit jim tak více společně stráveného volného času v tomto krásném období života. Tak si i rodiče mohou odpočinout a vydat se svými malými objeviteli na nové výpravy za dalšími zážitky a dobrodružstvím!
K ruce Vám přijdou vhod pomocníci od Alete!

Soutěž Alete

Pro tyto i jiné příležitosti Vám Alete přináší celou řadu výrobků, a to převážně v BIO kvalitě a bez palmového oleje:

• maso-zeleninové příkrmy od ukončeného 4. měsíce věku až po příkrmy od 12. měsíce věku
• ovocné příkrmy ve skleničkách 190g na svačinku
• večerní kaše ve skleničkách 190g na dobrou noc
• dezertní kapsičky na cestu
• sušenky pro chvíle pohody

 

Vychutnejte si tak dny plné pohody a společně stráveného času a objevte německou kvalitu a tradici s Alete na www.alete-baby.cz nebo facebook.com/aleteczsk

A nejen to! Soutěžte s námi o 15 balíčků výrobků v hodnotě 850 Kč.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž trvá do 30.11. 23,59. Patnáct výherců obdrží balíček výrobků Alete v hodnotě 850 Kč.

JAKÉ JSOU PODMÍNKY SOUTĚŽE?

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný a přihlášený uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získá soutěžící, jehož odpověď bude správná a dorazí nám jako 10., 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80., 90., 100., 110., 120., 130., 140. a 150. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže uvedená výše.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě