SOUTĚŽ – o 5 balíčků dermokosmetiky Eucerin

SOUTĚŽ - o 5 balíčků dermokosmetiky Eucerin 1

Eucerin je značka dermokosmetické péče doporučovaná dermatology, jejíž základ tvoří rozsáhlý vědecký výzkum. Pomáhá udržovat a obnovovat správné fungování kůže, a tím Vám dává jistotu zdravé a krásné pleti.

Výherní balíček obsahuje produkty, které ocení nastávající, stejně tak novopečené maminky.

Eucerin Tělový olej proti striím

Obsahuje pouze 100% přírodní oleje, které zlepšují pružnost pokožky; ideální pro použití během těhotenství.

SOUTĚŽ - o 5 balíčků dermokosmetiky Eucerin 2

Eucerin Aquaphor Regenerační mast 45ml

Mast bez obsahu vody pomáhá obnovovat, chránit a zklidňovat suchou až velmi suchou, popraskanou a podrážděnou pokožku. Vytváří ideální ochrannou bariéru, která podporuje regeneraci pokožky. Vhodná i pro citlivou dětskou pokožku.

SOUTĚŽ - o 5 balíčků dermokosmetiky Eucerin 3

Eucerin Anti-Pigment Noční krém

Regenerační noční krém pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti. Obsahuje thiamidol, který cíleně řeší příčinu vzniku hyperpigmentace snížením tvorby melaninu.

SOUTĚŽ - o 5 balíčků dermokosmetiky Eucerin 4

Eucerin Anti-Pigment Lokální korektor

Lokální aplikátor s thiamidolem, který přináší přesné řešení pro drobné oblasti hyperpigmentace. Pleť získává jednotnější tón. Účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.

SOUTĚŽ - o 5 balíčků dermokosmetiky Eucerin 5

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávání vlasů

Tonikum proti vypadávání vlasů bylo vyvinuto pro posílení vlasových kořínků a zpomalení procesu řídnutí vlasů. Obsahuje zklidňující licochalcon A pro zmírnění mikrozánětů vlasové pokožky, které oslabují vlasové kořínky.

SOUTĚŽ - o 5 balíčků dermokosmetiky Eucerin 6

Eucerin DermoCapillaire Šampon proti vypadávání vlasů

Šampon byl speciálně vyvinut, aby podpořil účinek Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávání vlasů. Jejich společné působení zpomaluje proces vypadávání vlasů. Obsahují dvě účinné látky přirozeně se vyskytující v těle – karnitin a kreatin, díky nimž pomáhají posilovat vlasové kořínky. Při pravidelném používání účinně zpomalují řídnutí vlasů a dodávají vlasům zdravý lesk, hebkost a pružnost.

SOUTĚŽ - o 5 balíčků dermokosmetiky Eucerin 7

Soutěžte s námi o nabitý balíček těchto 6ti produktů značky Eucerin pro zdravou a krásnou pokožku!

Pravidla soutěže

Vyhrává celkem 5 maminek (balíček se šesti produkty), které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 30., 60., 90., 120. a 150. místě. Soutěž trvá od 1.4.2019 09,00 a končí 1.5.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získají soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 30., 60., 90., 120. a 150. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě