Soutěž – vyhrajte čtvrtletní zásobu plen Babylove – říjnové kolo

Soutěž babylove

Každé miminko jich potřebuje několik za den a dokáží pěkně zatížit rodinný rozpočet. O čem je řeč? No přece o plenkách! Soutěžte o čtvrtletní zásobu plen od oblíbené značky Babylove.

Soutěž již skončila.

Pleny Babylove

Pro svoje pohodlí miminko v prvních letech života potřebuje 5 000 plen. Pro rodinný rozpočet to je nemalá položka.

My vám nyní nabízíme možnost vyhrát v naší soutěži rovnou čtvrtletní zásobu plen pro vaše miminko. Jedná se o ty nejmenší velikosti, vhodné pro novorozená miminka. Udělejte si zásoby a vylepšete  rodinný rozpočet hned od začátku mateřství!

Soutěž pleny babylove

Pleny babylove

Zapojte se do naší soutěže a těšte se z výhry jako naši předchozí výherci. Více o nich najdete zde. Získejte zásobu plen na 3 měsíce a spěte sladce spolu se svým miminkem!

Jak se do soutěže zapojit?

Je to jednoduché stačí do soutěžní galerie výše nahrát svou fotku a pozvat další maminky, ať vaší fotce dají hlas. Fotka, která do posledního dne v měsíci do 23,59 získá nejvíce hodnocení – “srdíček” vyhrává. Soutěžit a hlasovat mohou pouze maminky registrované na www.happybaby.cz.

 

JAKÉ JSOU PODMÍNKY SOUTĚŽE?

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže uvedená výše.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama