Soutěžte s námi o Dologel

Růst prvních zoubků bolí. Připravte se na toto období. Soutěžte s námi o přírodní gel ke zmírnění citlivosti bolestivých dásní. Vyhrajte Dologel.

Nateklé dásničky a první bílé skvrnky většina z nás, maminek, s očekávání vyhlíží už od chvíle, kdy si miminko začne strkat ruce do pusy. Od 6 měsíců pak netrpělivě vyhlížíme, kdy už vykoukne první zub. Ptáme se kamarádek se staršími dětmi a možná trochu pochybujeme, jestli je vše v pořádku, když  zrovna naše miminko ještě žádný zub nemá.

A pak to přijde. Maličké je protivné.  Nechce jíst. Pořád si cpe vše do pusy, co najde, včetně vaší ruky. V noci se budí a pláče. Zkrátka s ním není žádná řeč.

Jen několik málo maminek má štěstí, že o růstu zoubků prakticky neví. My ostatní si prožijeme období slziček. Růst prvních zoubků zkrátka bolí.

plačící miminko

 

Kdy rostou zoubky?

K růstu zoubků dochází nejčastěji ve věku 6-7 měsíců, ale může se i v řádech měsíců lišit.  U některých novorozenců se mohou objevit první zoubky už ve věku 3-4 měsíců. Je nutné rozlišit období prořezávání zoubků od prořezání jednotlivých zubů. Jedno prořezání zoubku trvá 4-7 dní, zatímco celý proces prořezávání probíhá zpravidla průběžně do věku 12 – 14 měsíců a dokončen je ve věku 2,5-3 let.

Pořadí prořezávání zoubků je následující:

• ve věku 6-7 měsíců: čtyři řezáky
• ve věku 7-9 měsíců: další čtyři řezáky
• ve věku 10-14 měsíců: čtyři třenové zuby
• ve věku 15-18 měsíců: čtyři špičáky
• ve věku 24-36 měsíců: čtyři stoličky

Dologel

Ulevte svému děťátku od bolesti. Vybavte se Dologelem.

Dologel je přírodní gel na zmírnění citlivosti bolestivých dásní. Obsahuje tišící a zklidňující výtažky z heřmánku, kozlíku lékařského, včelí propolis a má příjemnou vanilkovou příchuť. Dologel neobsahuje cukr, a proto neškodí vyvíjejícím se mléčným zubům. Neobsahuje mentol, a tak jej lze kombinovat s homeopatickou léčbou. V dospělém věku pomáhá zklidnit podrážděná místa v ústech například po lékařském zákroku nebo při aftech.

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňuje dásně při prořezávání prvních zoubků
  • zmírňuje citlivost a bolestivost dásní
  • zklidňuje podrážděná místa v ústech

Soutěžte s námi a vyhrajte 1 ze 3 balení Dologelu.

Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku, vyplnit formulář a čekat, zda se na vás usměje štěstí.

Správnou odpověď najdete na www.ceumedika.cz

Pravidla soutěže

Vyhrávají 3 soutěžící maminky, kteří nám správně odpoví na naše soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 200., 400., 600. místě. Soutěž probíhá od 21. 12. 2020 do 3. 1. 2021 23:59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získají 3 soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 200., 400., 600. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě