Soutěžte s námi o balíček od Akacia

Vyhrajte balíček od Akacia. Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a radujte se z výhry. Díky našemu balíčku posílíte imunitu svých dětí. Dalším dárkem je oblíbený intimní gel francouzské značky Saforelle a mycí gel pro vaše děťátko Safforelle baby.

Soutěž již skončila.

Immunotrofina d podporuje imunitu

Točíte se od podzimu do jara v kruhu dětských nemocí a nachlazení? Připadáte si už v čekárně dětského lékaře jako doma? Sotva se vaše dítko vyléčí, znovu začíná posmrkávat. Jednejte. Posilte dětskou imunitu sirupem Immunotrofina d a dejte konečně nekonečnému nachlazení sbohem.

Základ imunitního systému dítěte vzniká již v době, kdy miminko čekáte. Nejvíce se rozvíjí kojeneckém, batolecím a předškolním věku. Měnící se počasí, teplotní výkyvy a pobyt v dětském kolektivu dává organismu vašeho dítěte zabrat. V tomto období je už nejvyšší čas začít posilovat imunitu.

Nečekejte, až z toho dítě vyroste. Jednejte! Zapojte se do soutěže o balíček od Akacia. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a jeden z pěti balíčků může být váš.

Balíček Akacia obsahuje:

  • 3x Immunotrofinu d – obsahuje vitamin D, arginin, beta-glukan, jód a vitaminy B. Účinně podporuje imunitu. Vhodná už od narození.
  • 2x Saforelle intimní gel pro ženy – jemně čistí a zklidňuje podráždění. Díky mírně alkalickému pH, složení obohacenému o extrakt z Arctium lappa, je vhodný pro každodenní použití.
  • 1x Saforelle Bebe – jemný čistící gel pro očištění a zklidnění jemné pokožky kojenců a dětí Neobsahuje mýdlový základ a je obohacený o přírodní extrakt z Arctium lappa.
Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Pravidla soutěže

Vyhrává 5 soutěžících (5 balíčků od Immunotrofiny d), kteří nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 100., 250., 375., 450. a 525. místě. Soutěž trvá od 25. 11. 2019 10,00 a končí 8. 12. 2019 ve 23,59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získává 5 soutěžících, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 100., 250., 375., 450. a 525. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě