Soutěž o dárkovou sadu kosmetiky Mustela

maminka s miminkem

Kosmetická značka Mustela vyrábí přípravky pro děti a jejich maminky. Šetrné přípravky pečují i o tu nejcitlivější dětskou pokožku a vlásky, dokáže si poradit s různými rozmary pokožky, hravě zvládne i atopiky. Nabídka značky obsahuje přípravky nejen pro miminka, ale i jejich maminky.

Soutěž již skončila.

Mustela

Systematickým testováním pod dermatologickým nebo pediatrickým dohledem se rodí krásná hypoalergenní kosmetika obsahující v průměru více než 95 % přírodních složek. Jejich podíl navíc neustále stoupá. Mustela šetrně využívá přírodní bohatství, ale nezapomíná jej také chránit.

  • všechny obaly jsou recyklovatelné
  • kartony vyrábějí z papíru z udržitelně obhospodařovaných lesů
  • použitý inkoust je vyroben na bázi rostlinných olejů
  • všechny přípravky jsou biologicky rozložitelné

Udělejte si už teď malé Vánoce. Soutěžte s námi o 5 balíčků této kosmetiky. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku.

Sada Mustela obsahuje:

  • Masážní olej 100 ml
  • Vyživující tyčinka obohacené o cold cream na suchou pokožku 9,2 g
  • Balzám pro klidnější spánek 40 ml
  • Bryndáček Mustela
  • Malý medvídek
Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Pravidla soutěže

Vyhrává 5 soutěžících (5 dárkových sad Mustela), kteří nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 25., 150., 275., 300 a 450. místě, a zároveň začnou sledovat Mustelu na Instagramu. Soutěž trvá od 18. 11. 2019 17,00 a končí 2. 12. 2019 ve 23,59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získává soutěžících, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 25., 150., 275., 300 a 450. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Kupon Mustela

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě