Ukončená soutež – Glukánek sirup přináší soutěž o 5 balíčků

soutěž glukánek

Maminky, zapojte se do soutěže s Glukánkem. Hrajte o  5 balíčků doplňků stravy přírodního původu s obsahem betaglukanů.

Betaglukany

Nejen zdravý pohyb a dostatečný přísun vitamínů má vliv na zdraví dětí. V přírodě se nachází pro organismus zajímavé látky přírodního původu tzv. betaglukany. Získávají se složitými procesy z hlívy ústřičné a dalších hub, nebo mohou být kvasničného původu.  Zdroj této aktivní látky není ale až tak podstatný. Důležitá je čistota a množství samotné čisté látky v přípravku. Přípravky z hub často množství klíčové látky betaglukan neuvádějí a nejsou často na tuto látku standardizované.

Pokud se rozhodnete Betaglukany užívat, jsou v portfoliu farmaceutické společnosti AUROVITAS dostupné pro malé děti ve formě sirupu, nebo pro starší děti a dospělé ve formě tobolek.

Maminkami testovaný sirup Glukánek vám nyní přináší soutěž o 5 balíčků přírodních betaglukanů. Dopřejte sobě i svým blízkým pořádnou doplňky stravy na podporu imunity.

Soutěžte o 5 balíčků doplňků stravy přírodního původu s obsahem betaglukanů.

Soutěžní balíček Glukánek

Soutěžní balíček doplňků stravy Aurovitas

Betaglukany Aurovitas obsahují přesně definované množství betaglukanů s certifikovanou garancí čistoty min. 80%.
Jsou dostupné pro děti ve formě sirupu Glukánek a pro starší děti ve formě kapslí pod názvem Betaglukan Junior.
Betaglukan Junior obsahuje navíc vitamin C a zinek. Obě látky přispívají k normální funkci imunitního systému a zinek navíc udržuje normální stav pokožky, vlasů, nehtů a zraku.
Pokud chcete vyzkoušet betaglukany Vy maminky, pro Vás je vhodný Betaglukan IMU s vitaminem D, nebo Betaglukan FORTE s vitaminy C a D , které přispívají k podpoře imunity.

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a hrajte o 1 z 5 balíčků.

Správnou odpověď najdete na www.pripravky-aurovitas.cz

Pravidla soutěže

Vyhrává 5 soutěžících maminek, které nám správně odpoví na naše soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 200., 400., 600., 800. a 1000. místě. Soutěž probíhá od 1. 3. 2021 do 31. 3. 2021 23:59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získá 5 soutěžících, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 200., 400., 600., 800. a 1000. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům.

Výherci této soutěže jsou: 

1, paní Lenka z Chotovin

2, paní Monika z Přeštic

3, pan Jan z Českých Budějovic

4, paní Pavla z Českých Budějovic

5, paní Markéta ze Štáhlav

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě