S Mamacore za hezkým břichem, zdravými zády a funkčním pánevním dnem

cvičení s mamacore

Mamacore je intenzivní cvičení a terapeutický program, který se soustředí se na úspěšné vyřešení diastázy (rozestup břišních svalů), vypouklého břicha, bolestí zad a krční páteře či inkontinence. Dále je zaměřen na zlepšení držení těla, zdravé posilování a tvarování celého těla a zlepšení zdravotní kondice.

Nezáleží na tom, zda jste před dětmi cvičila, nebo ne. Pokud nyní cítíte, že je potřeba začít, neváhejte a a pusťte se do toho.

Mamacore

Ptáte se jak? Začít cvičit před těhotenstvím a po něm rozhodně není stejné. Po dětech byste měla začít cvičit úplně jinak, protože těhotenství a porod vaše tělo změnily.

Je totiž možné, že i vy se od posledního porodu ve svém těle stále necítíte dobře. Kvůli bolestem zad je pohyb nebo dokonce samotná péče o děti často utrpením.

maminka s dítětem

Mamacore – radost z pohybu

Máte stále vypouklé břicho? Nebo hůř, trápí vás inkontinence? Už si ani nevzpomenete, kdy vám pohyb naposledy dělal radost?

Zaměřte se na správné cvičení a získejte své tělo i zdraví zpět.

Mamacore 70 denní výzva je intenzivní online cvičební a terapeutický program. Soustředí se na úspěšné vyřešení diastázy (rozestup břišních svalů), vypouklého břicha, bolestí zad a krční páteře či inkontinence. Dále je program zaměřen na zlepšení držení těla, zdravé posilování a tvarování celého těla a zlepšení zdravotní kondice.

Soutěž skončila. Gratulujeme výherkyním. 

Maminka Olga

Maminka Petra

Maminka Linda

 

Pravidla soutěže

Vyhrávají 3 soutěžící (3 balení doplňku stravy BlueIron), kteří nám správně odpoví na naší soutěžní otázky a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 300., 600. a 900. místě.

Soutěž trvá od 28. 7. 2020 a končí 30. 8. 2020 ve 23,59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získává soutěžících, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 300., 600. a 900. v pořadí.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě