Marisfoto – vyhrajte rodinné focení!

marisfoto - rodinné focení

Čas tak rychle běží… Zastavte čas prostřednictvím fotografie. Zachyťte kouzlo neopakovatelných okamžiků s vašimi nejbližšími a uchovejte si ho navždy.

Kdo je Marisfoto?

Profesionální fotografku Marii Stránskou jste mohli potkat na brněnském veletrhu Prodítě 2020. Kromě focení našeho stánku natočila i reportážní video, na které se můžete podívat TADY.

Ve svém brněnském ateliéru se věnuje především rodinnému a newborn focení. Tvrdí, že každý člověk je krásný. Ráda fotí ženy, které se nebojí ukázat svou jedinečnou krásu a osobnost. Věnuje se také  reportážní fotografii a focení svateb.

Její fotografie můžete pravidelně vídat například v Mladé frontě DNES, Lidových novinách či v týdeníku 5+2.

V září 2017 jsem byla přijata do mezinárodní organizace Internacional Newborn Photography Association INPA.

Za celý tým Happy Baby můžeme směle potvrdit, že na takto milou a nápaditou fotografku jen tak nenarazíte. I když nemáte jasnou představu o tom, jak by měl výsledek vypadat, Marie dokáže předčit veškerá vaše očekávání. 

Rodinné focení

„Každou rodinu, která přichází ateliéru, se snažím co nejlépe poznat a přenést její jedinečnou rodinnou atmosféru a energii na fotografii,” říká sama Marie.

Focení trvá zpravidla hodinu a půl a mělo by být příjemné pro všechny členy rodiny. Každá rodina je specifická a podle toho se odvíjí postoj ke každému, kdo do ateliéru zavítá – individuální přístup je tu na prvním místě.

Vyfotit můžete děti samotné, nebo společně s rodiči či jinými rodinnými příslušníky. V ateliéru najdete dostatek rekvizit, nejrůznější hračky a oblečení. Vhodné je vzít s sebou pro dospělé jedno černé a bílé oblečení. Čím více barevného oblečení si vezmou rodiče i děti, tím vznikne více různých barevných kombinací a stylů i na fotografii.

Využít můžete také zajistit služeb vizážistky, která vás nalíčí a učeše.

Prohlédněte si ukázky rodinných fotografií

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Zapojte se do soutěže o rodinné focení.

Napište nám, proč je pro vás focení dětí důležité, a komu byste fotografiemi chtěla udělat radost.

Výherkyní naší soutěže se stává maminka Kateřina, Milovice. Gratulujeme.

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
  1. [email protected]

    Focení je pro nás důležité, protože si nebudu pamatovat jak děti vypadali jaké krásné okamžiky jsme zažili jsou to vzpomínky na které se díky fotografiím nezapomíná…vědět že i oni jednou byli malí a ten pocit až jednou budu ukazovat jejich fotky potencionálním partnerům 😅nebo promítat na svatbě 😀😀 prostě jsou součástí nás máme s nimy vyzdobené pokoje a rádi se koukáme jak rychle čas běží jací byli před 1rokem 10 lety..tak jako fotky rádi darujeme mým rodičům a přátelům rádi si je později prohlížíme a vzpomínáme 😉

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě