Soutěž o 3 nosítka Baby Tula

Baby Tula

Usnadněte si každodenní pohyb s miminkem i cestování. Nošení dětí je skvělým způsobem, jak být se svým děťátkem neustále v kontaktu, ale mít volné ruce. Soutěžte s námi o 1 ze 3 nosítek Baby Tula.

I přesto, že se nošení dětí v západním světě považuje za novodobý trend, ve skutečnosti je praktikované několik tisíciletí, přesněji řečeno po dobu existence člověka na planetě. Rodiče po celém světě již vyzkoušeli celou škálu látek, šátků a dalších způsobů, aby mohli v každodenním životě cítit propojení s jejich milovaným dítětem.

Soutěž již skončila.

Nošení miminka znamená možnost vykonávat nejrůznější činnosti.  Můžete si užívat okamžiky vzácné blízkosti, kdy máte své miminko při sobě. Nosit můžeme několika způsoby – s měkkým tvarovatelným nosítkem, s ring sling šátkem, a nebo se speciálně tkaným šátkem.  Všechny možnosti kombinují krásu a funkčnost. Umožňují rodinám vykonávat vše, co je třeba, stejně jako vydat se na výlet kamkoliv je napadne.

Objevte výhody nošení

Baby Tula, nošení dětí

Nošení v nosítku Baby Tula

 • Nošení vám umožní neustálý kontakt s děťátkem.
 • Vašemu dítěti poskytuje výhody jako je stabilizace tělesné teploty, zlepšuje funkci plic a srdce a podporuje kojení.
 • Iniciuje uvolňování oxytocinu u dospělého – jak u žen tak i u mužů, díky kterému se upevňuje pouto k dítěti a emoční spokojenost.
 • Je dokázané, že nošené děti méně pláčou.
 • Při nošení máte možnost dítě pohodlně nakrmit, nakojit v soukromí.
 • Nošení příznivě ovlivňuje správný vývoj kyčlí.
 • Přináší dítěti pozitivní emoční zkušenosti po dobu nošení, například očí kontakt, komunikace, pocit blízkosti. To vše zajišťuje správný vývoj mozku a sociálních dovedností.

Vzpřímená poloha a mírný pohyb pohupováním pomáhají dítěti přirozenou cestou masírovat tlakové body, zlepšují trávení dětí.

Objevte i vy kouzlo nošení. Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte jedno ze tří krásných nosítek Baby Tula v hodnotě 4. 355 Kč.

Pravidla soutěže

Vyhrávají 3 soutěžící (3 nosítka Baby Tula), kteří nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na  100., 200. a 300. místě. Soutěž trvá od 12.11.2019 12,00 a končí 30.11.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získavají 3 soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 100., 200. a 300. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

 • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
 1. Bc. Veronika L.

  Vážení v Happybaby.cz,

  líbí se nám nosítka všech typů, barev, konstrukcí, možností, látek či šátků.
  Měli jsme zapůjčen od švagrové, nicméně sestra porodila syna a má ho ona, a naše druhé holčičí dítě, které se narodí 2/12, nemáme jaktěživ nic…a bylo by potřeba zakoupit, bude s.c., tudíž pohotovost v nošení od 3m zaujme tatínek, a já ji v 6m poté převezmu. Myslím si, že některé čtenářky matky, píšící, že mají skvělé zkušenosti je jen +, nicméně některé matky píší, že by braly ještě jedno, to mi hraje do noty- hamty hamty, když my nemáme třeba ani jedno..;?.
  Ale, pořídili jsme krosnu pro dítě od +-8m.-1r.–> a mohu vřele doporučit, žijeme v Podkrušnohoří, a velice se nám osvědčila na lanovkách, a v terénu, jako jsou Tatrovice, kde ani v jednom případě kočárek nedostanete. Hezké dny a s úctou a pozdravy Veronika a holčičky 🙂

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě