SOUTĚŽ – pleny Huggies velikost č. 1

miminko

Těšíte se na příchod vašeho miminka? Dopřejte mu hned od narození nejjemnější pleny Huggies Elite Soft. Máme pro vás připravenou soutěž o pleny Huggies velikost č. 1.

Soutěž již skončila.

pleny Huggies Elite Soft velikost 1

Nejjemnější plena Huggies uvnitř i navenek.  Unikátní vrstva Soft Absorb pojme tekutinu ve vteřině. Měkké polštářky navíc vytvářejí jemnou bariéru mezi dětskou pokožkou a tekutou stolicí.  Dětská pokožka tak zůstane suchá. Tato vrstva je na trhu unikátní, a je patentovaná. Materiál, z něhož jsou pleny vyrobeny, dovoluje pokožce dýchat a tím se snižuje riziko opruzenin. Pleny mají v oblasti zad speciální vnitřní kapsu, která chrání před protečením. Vysoce pružný pás a lepící ouška, které lze upevnit na pleně kdekoli, zajistí, že plenky skvěle sedí každému miminku. Indikátor vlhkosti změní barvu vždy, když je plena vlhká. Disney obrázky na pleně potěší maminky i větší miminka. Pleny nejsou běleny plynným chlórem.

pleny Huggies Elite Soft, vel. 1

pleny Huggies Elite Soft, vel. 1

Velikost 1, pro děti vážící 3-5kg, zejména jsou vhodné pro novorozence. 26 ks v balení.

Podívejte se na recenze od maminek, které měly možnost se zúčastnit našeho testování plen Huggies Soft.

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a držte si palce, ať jste jedna z pěti maminek, které odešleme pleny Huggies Elite Soft 1

Pravidla soutěže

Vyhrává celkem 5 soutěžících (balení plen Huggies Elite Soft 1 26 kusů v balení), kteří nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 50., 100., 150., 200 a 300. místě. Soutěž trvá od 9.9.2019 09,00 a končí 22.9.2019 ve 23,59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získavají 3 soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 50., 100., 150., 200. a 300. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

 

Nestihli jste se zapojit do soutěže?

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě