VÝHERCI – měsíční zásoby plen

VÝHERCI - měsíční zásoby plen 1

Pozor, pozor! Máme připravenou měsíční zásobu plen a to celkem pro 3 maminky a pro prvních 600 maminek vouchery v hodnotě 100 Kč na nákup produktů Fred & Flo.

Zapojte se do naší soutěže a průzkumu o plenách a dětské kosmetice a buďte mezi prvními. Vyplňte dotazník a voucher v hodnotě 100 Kč na nákup produktů Fred & Flo je váš a ještě jste automaticky zařazeni do soutěže, kde 3 maminky vyhrají měsíční zásobu plen.

Soutěž byla ukončena a my GRATULUJEME:

Ivana U. – Jezeřany

Kateřina O. – Vysoká nad Labem

Michaela K. – Děčín III.

Značka Fred & Flo

Na závěr bychom Vám chtěli značku Fred & Flo trochu blíže představit. Fred & Flo je značka výrobků určených pro péči o miminka a malé děti, která je exklusivně prodávána obchodním řetězcem Tesco. Zahrnuje dětskou kosmetiku, dětské vlhčené ubrousky a dětské plenky / plenkové kalhotky všech velikostí, tj. od novorozenců až po děti do 18kg.  

Plenky Fred & Flo jsou určeny na den i noc. Mají pružný pas a tříkanálkovou technologii zabezpečující rovnoměrné odvádění tekutiny a dítě tak rychleji získá pocit sucha. Díky ultra pružným páskům se plenka lépe přizpůsobí tvaru bříška dítěte a prodyšný materiál zajistí pohodlí vašeho děťátka. Maminkám pak usnadní práci indikátor vlhkosti. Když se dítě začíná stavět na nohy, jsou pro něj ideální plenkové kalhotky Fred & Flo, které se snadněji nasazují a jsou vhodné při přechodu z plen na spodní prádlo.

VÝHERCI - měsíční zásoby plen 2

Pravidla soutěže

Vyhrává prvních 600 maminek (voucher v hodnotě 100 Kč, při nákupu produktů Fred & Flo nad 300 Kč), které nám úplně vyplní soutěžní dotazník. Dále vyhrávají 3 maminky, které nám vyplní soutěžní dotazník a budou v pořadí odeslaných  odpovědí na 200., 300 a 400. místě měsíční zásobu plen. Soutěž trvá od 15.7.2019 09,00 a končí 15.8.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Vyhrává prvních 600 maminek (voucher v hodnotě 100 Kč, při nákupu produktů Fred & Flo nad 300 Kč), které nám úplně vyplní soutěžní dotazník. Dále vyhrávají 3 maminky, které nám vyplní soutěžní dotazník a budou v pořadí odeslaných  odpovědí na 200., 300 a 400. místě měsíční zásobu plen (2 balíky po 100ks ve velikosti, kterou si maminka vybere). Soutěž trvá od 1.8.2019 09,00 a končí 1.9.2019 ve 23,59. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).

 

Sdílejte

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě