SOUTĚŽ – o 3x nosní odsávačku Braun BNA 100

SOUTĚŽ - o 3x nosní odsávačku Braun BNA 100 1

Trápí vaše děti rýma a stále s rýmou bojujete? Tak pojďte si s námi zasoutěžit o nosní odsavačku Braun BNA 100, která vám určitě usnadní život 🙂 

Braun BNA 100 – nosní odsávačka hlenů pro děti i dospělé

Nosní odsávačka hlenů pro snadné a rychlé uvolnění ucpaného nosu pro děti i dospělé. Není třeba používat nehygienické manuální odsávačky hlenů, vše za vás vyřeší nosní odsávačka hlenů Braun BNA100.

Zvolte si jednu ze dvou velikostí komfortních nástavců, který vyhovuje vašim potřebám. Nástavec šetrně zasuňte na okraj nosu a zvolte úroveň sání. K dispozici jsou dvě úrovně sání – normální a šetrná. Odnímatelné části snadno opláchnete pod tekoucí vodou, nebo je lze dát do myčky na nádobí.

SOUTĚŽ - o 3x nosní odsávačku Braun BNA 100 6

Více na: www.datart.cz/nosni-odsavacka-braun-bna-100.html 

Soutěžte s námi o 3x nosní odsavačku Braun BNA 100. Stačí nám správně odpověď na soutěžní otázku a mít štěstí 🙂

Pravidla soutěže

Vyhrávají celkem 3 maminky (nosní odsavačku Braun BNA 100), které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 100., 200. a 300. místě. Soutěž trvá od 10.6.2019 09,00 a končí 10.7.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získají tři soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 100., 200. a 300. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte
Ultrarychlý bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě