Soutěž o balíček alverde

Alverde soutěž

V období těhotenství je důležité pečovat o svou pokožku víc, než v kterýkoliv jiný čas. S růstem vašeho miminka roste i vaše bříško.

Chcete mít stále jemnou a pružnou pokožku? Podpořte její elasticitu pomocí tělového oleje dm značky alverde s výtažkem ze slézu a rostlinnými (arganový, olivový, marulový) oleji.

Jak se zapojit do soutěže o produkty alverde?

Vyhrát může 33 těhotných žen, které zodpoví správně otázku ve formuláři.

Balíček obsahuje 3 produkty pro každou výherkyni.

alverde

soutěžní otázka:

Nápovědu můžete nalézt na stránkách www.dm.cz

Jaké jsou podmínky soutěže?

SOUTĚŽE se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz. Možnost soutěžit mají všechny maminky. Výhru získává maminka, jejíž správná odpověď přijde vždy 30 v pořadí, až do dovršení počtu výher. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách, testování a termínech, si přečtěte pravidla. V případě výhry budeme maminku informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám maminku nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže bude maminka ze soutěže vyřazena. Soutěž trvá od 7. 9. 2021 do 7.10. 2021. Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci vaše osobní údaje použít a zařadit vás do soutěže. Nemějte obavy, vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu jejich neprodáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měli skutečně jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem vašich osobních údajů je:

PROSAM  s r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6A, 147 00 Praha 4,  tel: +420 2241 771 596, email: [email protected] (dále jen “PROSAM”).

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě