VÝHERCI – 3x doplněk stravy Salus Floradix Železo+

Únavu znají snad všechny maminky. V těhotenství ji přisuzují náročným změnám, jimiž prochází jejich tělo, po porodu zase dennímu režimu podřízenému hlavně potřebám miminka. Únava však může být i projevem, jímž se tělo hlásí o doplněních základních vitamínů a minerálních látek. Ke snížení míry únavy a vyčerpání tak přispívá například železo nebo vitamíny B2, B6, B12 a C. Všechny tyto látky obsahuje tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+, který je připraven pro 3 výherce naší soutěže.

V případě železa je důležitá jeho tzv. biologická dostupnost. Proto přípravek obsahuje jak dobře vstřebatelnou formu železa, tak i vitamín B2 podporující správný metabolismus tohoto stopového prvku. V komplexním složení přípravku nechybí ani výtažky z bylin a ovocných šťáv, které podporují správné trávení. Vhodný je i pro těhotné a kojící ženy.

Soutěž byla ke dni 30.6. ukončena – soutěžilo se o 3x přípravek Salus Floradix Železo+ (250 ml) – GRATULUJEME:

Nikol A. – Brno

Hana A. – Havířov

Jana M. – Žďár nad Sázavou

 

Správnou odpověď i další informace o přípravku najdete na https://floradix-zelezo.cz/floradix-zelezo-plus

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Pravidla soutěže

Vyhrávají celkem 3 maminky (balení obsahuje: doplněk stravy Salus Floradix Železo+ 250ml), které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 100., 200. a 300. místě. Soutěž trvá od 3.6.2019 09,00 a končí 30.6.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získají tři soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 100., 200. a 300. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte
Immunotrofina 2+1 zdarmaImmunotrofina 2+1 zdarmareklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě