SOUTĚŽ – o knihy Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky

Nejen velké, ale i malé ženy potřebují inspirativní vzory. Pokud už vás nebaví číst klasické pohádky, tak pojďte s námi soutěžit o krásné dvě knihy o významných ženách, které můžete číst i holčičkám…

Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky:

Sto krátkých příběhů vypráví životní osudy stovky mimořádných žen z minulosti i současnosti. Umělkyně, sportovkyně, vědkyně, političky a další velké osobnosti, které se nesmazatelně zapsaly do historie, inspirují malé i velké čtenáře snít velké sny. Seznámíte se s královnou Alžbětou I., módní návrhářkou Coco Chanel nebo s tenistkou Serenou Williams. Každý medailonek navíc doprovází celostránkové portréty od šedesáti výtvarnic z celého světa.

… pokračování…

Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky 2:

Že už prvních sto světových rebelek znáte? Nezoufejte! Na přání čtenářů vznikl soubor dalších sto pozoruhodných osobností a poutavých příběhů a pestrých portrétů. Kniha plná dobrodružství a inspirace pro všechny, kdo rádi trochu sní. Druhá stovka portrétů významných žen, které neobyčejným způsobem vstoupily do historie.

Každé malé rebelce na celém světě:

Miř výš, 
per se s vervou, 
popusť uzdu svým snům, 
s když budeš na pochybách, nezapomeň, 
že pravdu máš ty.

Tímto krásným vzkazem všem malým rebelkám začíná kniha Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky.

Mezinárodní den žen.

Oslavte s námi svátek všech žen.

Pravidla soutěže

Vyhrává pět maminek, které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 50., 100., 150. 200 a 250. místě. Soutěž trvá od 27.2.2019 13,30 a končí 27.3.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru (2 knížky) získají soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 50., 100., 150., 200. a 250. v pořadí Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě