Soutěž o aviváž Silan na roční praní a další dárky

Silan soutěž

Pokud jde o aviváž, maminky si dávají záležet na výběru a to nejen, co se vůně týče, ale i kvality související se zvýšenými nároky citlivé dětské pokožky. Určitě to znáte.

Silan myslí na to, aby se vaše děťátko cítilo ve věcech vypraných v aviváži jako ve vatičce a abyste jeho pokožce dopřáli maximální komfort už na dotek.

Jaké ceny můžete se značkou Silan vyhrát v soutěži?

Tři maminky se budou těšit z produktového Silan balíčku, který obsahuje:

1. roční dávku aviváže Silan

2. společenskou hru Člověče nezlob se

3. praktický ručníček pro miminko.

Silan soutěž

soutěžní otázka:

 

Jaké jsou podmínky soutěže?

SOUTĚŽE se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz. Možnost soutěžit mají všechny maminky. Výhru získává maminka, jejíž správná odpověď přijde 100., 200., a 300 v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách, testování a termínech, si přečtěte pravidla. V případě výhry budeme maminku informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám maminku nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže bude maminka ze soutěže vyřazena. Soutěž trvá od 28. 04. 2021 do 29.05. 2021. Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci vaše osobní údaje použít a zařadit vás do soutěže. Nemějte obavy, vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu jejich neprodáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měli skutečně jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem vašich osobních údajů je:

PROSAM  s r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6A, 147 00 Praha 4,  tel: +420 2241 771 596, email: [email protected] (dále jen “PROSAM”).

Tato soutěž byla ukončena. Výherce uveřejníme v nejbližších dnech.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě