SOUTĚŽ – o stříbrný komplet s otisky vašich nejbližších

Značka personalizovaných šperků Otiskáček vám spolu s Happy Baby přinášejí soutěž o stříbrný komplet s otisky vašich nejbližších. Nechte si zvěčnit dotek těch, na kterých vám nejvíc záleží do stříbrného kompletu medailonku s řetízkem Otiskáček. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, mít při losování štěstí a šperk může být váš.

Mít své blízké navždy při sobě nebylo nikdy jednodušší

V Otiskáčkovi si zakládáme na kvalitě, věrnosti zpracování otisků a trvanlivosti materiálů, které při naší práci využíváme. Každý otisk dlaně, chodidla nebo prstu je unikátní a na světě nenajdete dva lidi se stejnými otisky. Díky nejnovější technologii gravírování a precizní práci naší zlatnické dílny nenajdete ani dva stejné šperky Otiskáček. Osobní přístup a individuální starostlivost o každého klienta je to, na čem si zakládáme.

Do šperků zvěčňujeme mnohem víc než otisky. Zvěčňujeme dotek, symbol něhy, bezpodmínečné lásky a prvého kontaktu mezi dítětem a rodičem. Nic nenahradí intimní dotek rodiče s dítětem, které mu poprvé malinkou ručičkou stiskne prst, a přitom oba cítí lásku a jistotu. 

Každý šperk je originál

V nabídce máme stříbrné a zlaté přívěsky, náramky, náhrdelníky, prstýnky a zkoušíme i zpracování náušnic. Můžete si u nás vybrat z tří druhů velikosti přívěsku, tří druhů zlata, množství tvarů a na šperk vám dokážeme zvěčnit až 4 otisky. Rádi vyhovíme i individuálním požadavkům klientů. 

Pokud máte zájem zapojit se do soutěže o stříbrný přívěsek libovolného tvaru o velikosti 2cm s 2 otisky a textem, stačí, když odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku:

Pravidla soutěže

Vyhrává 1 maminka, která nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a bude v pořadí odeslaných správných odpovědí na 150. místě. Soutěž trvá od 25.2.2019 13,30 a končí 25.3.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získá soutěžící, jehož odpověď bude správná a dorazí nám jako 150. v pořadí Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě