SOUTĚŽ – o 3 teploměry Cemio Metric 308 SMART

SOUTĚŽ - o 3 teploměry Cemio Metric 308 SMART 1

Měření teploty u malých dětí někdy může být až nadlidský úkon. S tímto bezkontaktním teploměrem však teplotu změříte díky přesné infračervené technologii Smart už za necelou vteřinu!

Malý/velký pomocník do každé rodiny

Ultrarychlé měření teploty do jedné sekundy ze vzdálenosti 5-8 cm. Bezkontaktní teploměr je super pomocník na ověření tělesné teploty, měření teploty vody ve vaničce, nápojů, nebo teploty v místnosti. U teploměru je možné vypnout zvuk, takže nehrozí probuzení děťátka při ověření teploty během spánku. V noci je navíc možné teplotu přečíst díky podsvícenému  LCD displeji.  Má paměť na 32 měření, záruku na 2 roky.

SOUTĚŽ - o 3 teploměry Cemio Metric 308 SMART 2

Soutěžte o 3x bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku – tak hurá do toho!

Pravidla soutěže

Vyhrávají celkem 3 maminy (výhra obsahuje: 1x bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308), které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a bude v pořadí odeslaných správných odpovědí na 30., 100. a 180. místě. Soutěž trvá od 30.5.2019 09,00 a končí 30.6.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získá soutěžící, jehož odpověď bude správná a dorazí nám jako 30., 100. a 180. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte
  1. Barbora S.

    Vypadá velmi dobře. Čekáme první miminko a několik různých teploměrů už jsme vystřídali i na sebe a zatím žádný nebyl zrovna přesný, snad kromě klasického rtuťového, který ale už bohužel není k sehnání. Zkouším tedy štěstí a soutěžím 😊

Ultrarychlý bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě