SOUTĚŽ – průzkum spokojenosti AVIRIL

Průzkum AVIRIL

Zapojte se do naší soutěže a průzkumu spokojenosti s produkty AVIRIL, které jste mohli najít v loňském roce v našem kufříku Happy Baby – Já a moje miminko v porodnici. Jako výhru získá pět maminek dárkový balíček AVIRIL.

Co obsahuje dárkový balíček AVIRIL?

Aviril dětský olej s azulenem 50ml

Má protizánětlivé a protikřečové účinky s obsahem Azulenu. Heřmánek pomáhá zklidňovat kožní záněty. Obsahuje antibakteriální složky, které mohou rovněž urychlit léčení již vzniklých infekcí. Aviril přináší úlevu od vysušené, svědivé nebo sluncem spálené pokožky.

Aviril dětský krém

Pomáhá s péčí o jemnou dětskou pokožku tak, aby se miminko cítilo jako v bavlnce. Heřmánek vytváří jemný film a tím ji chrání před zarudnutím a svěděním. Přináší citlivé pokožce vláčnost, jemnost a propůjčuje jí jemnou vůni.

Aviril dětský zásyp s azulenem

Zásyp chrání dětskou pokožku. Má zklidňující, hojivý a antiseptický účinek, který též působí protizánětlivě. Obsahuje antibakteriální složky, které mohou rovněž urychlit léčení již vzniklých kožních infekcí.

a ručník s logem ALPA.

 

Soutěžní dotazník

Pro osvěžení vaší paměti si můžete prohlédnout toto video s ukázkou balení vzorku kosmetiky v našem balíčku Happy Baby – Já a moje miminko.

Soutěž byla ukončena a my GRATULUJEME výhercům:

Andrea R., Křetín

Nikol D., Liberec

Veronika J., Hlinsko

Eva K., Unhošť

Michaela H., Jemnice

 

Pravidla soutěže

Vyhrává 5 maminek, které nám odpoví na všechny otázky v našem dotazníku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 1., 50., 100., 150. a 200. místě. Soutěž trvá do 30.4.2019 ve 23,59

 

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získá soutěžící, jehož odpověď bude správná a dorazí nám jako 1., 50., 100., 150., a 200. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže výše.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte
Ambasadorky po porodureklama
    1. maminka Magda

      Dobrý den, složení boxů se neustále mění je možné, že právě ve vašem boxu nebyl a nebo byl box ještě z předchozího roku, i to se bohužel stává, že některé porodnice objeví “staré zásoby”. Děkujeme za pochopení.

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě