Soutěž o balíček dárků Rosalgin. Soutěžte! Je to EASY!

Rosalgin banner soutěž

Vyberte správné odpovědi na soutěžní otázky a vyhrajte balíček Rosalgin. Balíček plný dárků pro růžovější život bez intimních potíží!

Výhra v soutěži Rosalgin

Na výherkyně čeká balíček, ve kterém najdou:

  • pruhovanou kosmetickou taštičku, do které sbalíte na cesty všechno, co my ženy potřebujeme,
  • menší nepropustnou a omyvatelnou taštičku, do které můžete bez obav uložit třeba i mokré plavky, náhradní prádlo nebo třeba polité tričko,
  • „Je to EASY“ tašku, do které schováte všechno od svačiny po nákup,
  • opakovaně použitelný Rosalgin aplikátor
  • a překvapení, které se vždycky hodí
rosalgin soutěž

Výhry v soutěži Rosalgin

ROSALGIN / ROSALGIN EASY je lék k vaginálnímu užití. Obsahuje léčivou látku benzydamin hydrochlorid. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Rosalgin aplikátor je zdravotnický prostředek.

Pozorně se podívejte na stránku www.rosalgin.cz a správně vyberte odpovědi na následující otázky:

Pravidla soutěže

Vyhrává 5 soutěžících, kteří nám správně odpoví na naše soutěžní otázky a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 300., 600., 900., 1200., 1500 místě.

Soutěž trvá od 2. 11. 2020 a končí 29. 11. 2020 ve 23,59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Pořadatelem soutěže je Happy Baby. Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získává soutěžících, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 300., 600. a 900., 1 200. a 1 500 v pořadí.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Soutěž skončila. Gratulujeme výhercům.

Michaela Oravcová
Marie Klimková
Andrea Kotrlová
Klára Marečková
Monika Formánková

Nestihla jste se zapojit do soutěže, nebo to tentokrát nevyšlo? Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Mustela-listopad-2021reklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě