Ukončená soutěž – Salus Floradix Železo+

Soutěž Floradix Železo

U železa platí v těhotenství pověstné jíst za dva. Soutěžte s námi o tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+ s komplexním složením.

Také považujete pocit únavy a vyčerpání za přirozenou součást mateřství? Jde ovšem zároveň o jeden z nejčastějších projevů nedostatku železa, tedy stopového prvku klíčového například pro správnou činnost imunitního systému, normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu a také pro přenos kyslíku v těle. Nároky organismu na množství železa v době spojené s narozením miminka výrazně rostou, což je třeba zohlednit v jídelníčku.

Jak to je s potřebou železa?

Abychom byli konkrétní, zatímco běžná denní potřeba železa u žen mezi 15. a 50. rokem života činí přibližně 15 mg, v těhotenství stoupá až na dvojnásobných 30 mg. U kojících maminek jde zhruba o 20 mg tohoto stopového prvku denně. Doplnění je přitom čistě v naší režii. Tělo totiž umí s železem velmi dobře hospodařit, nedokáže ho však dlouhodobě skladovat, natož vytvořit. Potřebuje ho tedy přijímat průběžně, především v rámci pestré a vyvážené stravy. K potravinám bohatým na lépe vstřebatelné hemové železo patří maso v čele s játry. Skvělé je ale tzv. červené maso, třeba libové hovězí. Mezi cenné zdroje rostlinného původu patří například luštěniny, ořechy nebo sušené hřiby.

Zvlášť v období zvýšené potřeby železa se můžou hodit i doplňky stravy.

Salus Floradix Železo+

Soutěž Floradix Železo

Předností tekutého doplňku stravy Salus Floradix Železo+ je komplexní složení a dobrá vstřebatelnost železa. Na ni má vliv jak použitá forma glukonátu železnatého, tak obsažené vitamíny B2 a C. Spolu s dalšími v přípravku zastoupenými vitamíny B6 a B12 zároveň představují vítanou kombinaci látek přispívajících ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Nechybí ani výtažky z bylin blahodárně působících například na správné trávení. Příjemnou chuť přípravku dodávají koncentráty z ovocných šťáv, například z hrušky, hroznového vína, černého rybízu, ostružiny či višně, a med.

Tekutou formu oceníte, zvlášť pokud vám v těhotenství není kvůli zvýšenému dávivému reflexu příjemné polykání tablet.

Více informací najdete na www.floradix-zelezo.cz

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům. Kdo měl štěstí se můžete podívat v našem článku ZDE.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama