Vyhrajte Salus Floradix Železo+ a doplňte tolik potřebné železné zásoby

Soutěž Floradix Železo

U železa platí v těhotenství pověstné jíst za dva. Soutěžte s námi o tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+ s komplexním složením.

Také považujete pocit únavy a vyčerpání za přirozenou součást mateřství? Jde ovšem zároveň o jeden z nejčastějších projevů nedostatku železa, tedy stopového prvku klíčového například pro správnou činnost imunitního systému, normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu a také pro přenos kyslíku v těle. Nároky organismu na množství železa v době spojené s narozením miminka výrazně rostou, což je třeba zohlednit v jídelníčku.

Jak to je s potřebou železa?

Abychom byli konkrétní, zatímco běžná denní potřeba železa u žen mezi 15. a 50. rokem života činí přibližně 15 mg, v těhotenství stoupá až na dvojnásobných 30 mg. U kojících maminek jde zhruba o 20 mg tohoto stopového prvku denně. Doplnění je přitom čistě v naší režii. Tělo totiž umí s železem velmi dobře hospodařit, nedokáže ho však dlouhodobě skladovat, natož vytvořit. Potřebuje ho tedy přijímat průběžně, především v rámci pestré a vyvážené stravy. K potravinám bohatým na lépe vstřebatelné hemové železo patří maso v čele s játry. Skvělé je ale tzv. červené maso, třeba libové hovězí. Mezi cenné zdroje rostlinného původu patří například luštěniny, ořechy nebo sušené hřiby.

Zvlášť v období zvýšené potřeby železa se můžou hodit i doplňky stravy.

Salus Floradix Železo+

Soutěž Floradix Železo

Předností tekutého doplňku stravy Salus Floradix Železo+ je komplexní složení a dobrá vstřebatelnost železa. Na ni má vliv jak použitá forma glukonátu železnatého, tak obsažené vitamíny B2 a C. Spolu s dalšími v přípravku zastoupenými vitamíny B6 a B12 zároveň představují vítanou kombinaci látek přispívajících ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Nechybí ani výtažky z bylin blahodárně působících například na správné trávení. Příjemnou chuť přípravku dodávají koncentráty z ovocných šťáv, například z hrušky, hroznového vína, černého rybízu, ostružiny či višně, a med.

Tekutou formu oceníte, zvlášť pokud vám v těhotenství není kvůli zvýšenému dávivému reflexu příjemné polykání tablet.

Více informací najdete na www.floradix-zelezo.cz

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Soutěžní formulář – vyhrajte Salus Floradix Železo+

Správnou odpověď najdete na https://floradix-zelezo.cz/floradix-zelezo-plus

Pravidla soutěže

Balení Salus Floradix Železo+ vyhrávají 3 soutěžící, kteří nám správně odpoví na naši soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 200., 400., 600. místě. Soutěž probíhá od 15. 2. 2021 do 15. 3. 2021 23:59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získají 3 soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 200., 400., 600. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě