SOUTĚŽ – 10 balíčků od Tantum Family

Tantum Family

Plískanice, přechody z tepla do zimy, slabá imunita. Rýma, kašel a zvyšující se teplota vašich nejbližších vám přidělává vrásky na čele.  Samy dobře víme, že jako máma máte o své nejbližší starost. Udělejte si doma zásoby s Tantum Family. Až přijde další rýmička, vy budete připravená.

Pečujte o své nejbližší s Tantum Family

Členové Tantum Family pečují o vaše nejbližší při bolesti a zánětu v krku i ústech, chrání je před projevy chřipky a nachlazení už od prvních příznaků apřispívají k normální funkci imunity i v náročném období. Umožňují postarat se tak o zdraví těch, na kterých doopravdy záleží a prožít kouzla (ne)všedních momentů společně.

Soutěžní balíček Tantum Family

Soutěžní balíček Tantum Family

Tantogrip citrón, Tantogrip pomeranč obsahují paracetamol a phenylephrin hydrochlorid. Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalový leták. K dostání v lékárnách bez lékařského předpisu.

Více na: tantumfamily.cz

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a zapojte se do soutěže o 10x balík dárků od Tantum Family, který obsahuje tričko, propisku, skládací lahev, blok a 2x balení doplňku stravy Tantum Natura.

Tak neváhejte, období nachlazení se blíží!

Pravidla soutěže

Vyhrává celkem 10 maminek (balení obsahuje: tričko Tantum Verde, propiska, skládací lahev Tantogrip, blok Tantum Natura a 2x balení doplňku stravy Tantum Natura), které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180. a 200. místě. Soutěž trvá od 3.9.2019 09,00 a končí 3.10.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získají soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180. a 200. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).

Nestihla jste se zapojit do soutěže?

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě