VÝHERCI – 5x tříměsíční zásoba vitamínů MamaDHA

MamaDHA

Každá maminka potřebuje vitamínů tak akorát a proto jsme si pro Vás připravili soutěž o 5 balíčků vitamínů MamaDHA na tři měsíce!

MamaDHA

MamaDHA obsahuje vhodně zvolenou kompozici DHA, vitamínů a minerálů. Tyto složky podporují organismus ženy, která plánuje těhotenství, je těhotná nebo kojí.

V případě, že žena začne užívat tyto vitamíny v průběhu těhotenství, podporují normální vývoj plodu.

Ani málo, ani moc

Nedostatek stejně jako nadbytek jednotlivých složek může představovat faktor snižující možnost otěhotnění, správného vývoje plodu a může také negativně ovlivňovat vývoj kojeného dítěte.

 

MamaDHA - doplněk stravy

MamaDHA – doplněk stravy

Proč užívat vitamíny v těhotenství?

Období těhotenství představuje úplně novou etapu v životě každé ženy. Přináší více změn, se kterými se musí organismus nastávající maminky popasovat.

Častá nevolnost, která provází maminky na počátku těhotenství, způsobuje výraznou ztrátu minerálů a vitamínů. To může mít za následek zvýšenou únavu a celkovou vyčerpanost organismu.

Kyselina listová

Každá maminka ví, že po dobu těhotenství je důležitý přísun pestré a vyvážené stravy. Ať je ale stravování jakkoli precizní, často není možné přijmout veškeré potřebné množství vitamínů a minerálů, ať už kvůli jejich znehodnocení během tepelné úpravy, nebo prostě “zvítězí těhotenské chutě” a na zeleninu či ovoce už nezbude místo.

Abyste během těhotenství a kojení měli 100% jistotu, že přijímáte dostatečné množství potřebných vitamínů a minerálů, zvolte výživový doplněk, který byl pečlivě vytvořen a důkladně vyvážen dle potřeb každé budoucí maminky.

Asi nejdůležitějším vitamínem a prvkem, který je třeba během těhotenství doplňovat je kyselina listová. V nejideálnějším případě je dobré začít se zvýšeným přísunem kyseliny listové již během plánování těhotenství, a to i několik měsíců před samotným těhotenstvím. Jejím nedostatkem může vzniknout defekt neurální trubice (rozštěp páteře).

Omega – 3 mastné kyseliny, DHA a EPA

… jsou velmi důležité, protože přispívají k udržení správné funkce mozku, zraku, srdce a využíváme je i při léčbě hrozícího předčasného porodu. Vývoj lidského mozku je bouřlivý během celého nitroděložního vývoje a také během prvních měsíců po porodu. Právě proto je nesmírně důležité zaměřit se na dostatečný příjem mastných kyselin.

Vitamín C

…  je nezbytný pro normální vývoj placenty. Denní dávka pro těhotné ženy je 80 – 100 mg.  Do jídelníčku by měly budoucí maminy zařadit papriku, zelí, kiwi a rybíz. Pozor ale na citrusové plody! Snažte se jim vyhýbat zvláště pokud nejsou důkladně umyté a vyřaďte je během kojení, kdy mohou u dětí vyvolat alergickou reakci. Kromě výše zmíněných vitamínů je pro maminku a její plod důležité i železo. Přispívá ke správné tvorbě červených krvinek, čímž předchází anémii. K jeho nedostatku často dochází hlavně ke konci těhotenství.

Vitamin B12

 je potřebný pro tvorbu nových buněk a krvinek. Přispívá k vývoji zdravé nervové soustavy, k zachování zdravých sliznic. MAMADHA je vyvážený komplex všech vitamínů, minerálů, kyseliny listové a omega-3 mastných kyselin v jedné kapsli. Je pečlivě připravená a důkladně vyvážená pro potřeby každé těhotné i kojící ženy. Její složení odpovídá normám Úřadu veřejného zdravotnictví SR. MAMADHA je doporučována lékaři i lékárníky a je dostupná v každé lékárně.

MUDr. Andrea Maľová, PhD. 

Více na: mamadha.cz

Soutěž byla k 1.8. ukončena. Gratulujeme:

Dominika P. – Praha 22

Anna P. – Karlovy Vary

Radek B. – Mladcová

Tereza H. – Chrastavec

Michaela D. – Kuřim

Pravidla soutěže

Vyhrává celkem 5 maminek (tříměsíční zásobu vitamínů MamaDHA), které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 40., 80., 100., 150. a 200. místě. Soutěž trvá od 1.7.2019 09,00 a končí 1.8.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získá 5 soutěžících, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 40., 80., 100.,150. a 200. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě