Blueiron – zásoba železa od Avity

BlueIron maminka a dcera

Cítíte se neustále unavená, míváte špatnou náladu bez zjevného důvodu, máte neustále studené končetiny nebo se vám lámou nehty? S největší pravděpodobností trpíte nedostatkem železa. Tento problém trápí až 27 % žen. Nyní máte možnost vyhrát svou zásobu tekutého železa BlueIron od Avity.

Železo je důležitým palivem pro lidské tělo. Jeho hlavní funkcí je okysličování krve a tvorba energie. Bez dostatečného množství železa můžete pociťovat únavu, letargii nebo podrážděnost. Může mít vliv skutečně na kdeco – od tělesné kondice až po chuť do života.

Pro lidi na celém světě je nejčastěji chybějící živinou právě železo, ale mnozí z nás tomu nevěnují dostatek pozornosti. V určitých fázích života potřebujete dokonce ještě více železa než obvykle.

Zásoby železa (nejen) v těhotenství

Železo hraje hlavní úlohu při vývoji děťátka v těle ženy. Zvýšené množství železa je potřeba při přípravě na porod, při kojení, ale i k tomu, aby během těhotenství správně fungovala placenta nebo aby se mohly utvořit nové orgány. Právě vysoká spotřeba železa způsobuje u jedné ze sedmi těhotných žen chudokrevnost.

Vaše tělo samo nedokáže vyprodukovat železo a ze samotného jídla se vstřebává velmi těžko. Nedostatek železa ale netrápí jen ženy v těhotenství.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie
 • Patříte k nadšeným sportovcům? Už hodina cvičení dokáže snížit hladinu železa až o 5,7 %. Doplněním železa můžete dobít energii, zvýšit svůj výkon a dopřejete svalům lepší regeneraci.
 • Milujete rostlinnou stravu? Přestože je tohoto důležitého minerálu v zelenině dostatek, můžete trpět nedostatkem železa. Důvodem je to, že rostliny, vejce a celozrnné obilniny obsahují tzv. nehemové železo, které se obtížněji vstřebává.
 • Železo se nachází v krvi každého člověka, a proto je dlouhotrvající a silná menstruace jedním z hlavních důvodů náhlého poklesu hladiny železa u žen.
BlueIron tekuté železo od Avity

BlueIron tekuté železo od Avity

Každé balení Blueironu v sobě skrývá dvě hrsti severských borůvek, jednoho z nejvzácnějších darů přírody. Obsahují mnoho antioxidantů, mají pozitivní účinky na naše zdraví a dodávají Blueironu mnohem lepší chuť, než byste čekali od produktu s vysokým obsahem železa.

Každá lžička obsahuje vitamín C důležitý pro správné trávení železa, vitamín B12 na zvýšení přirozené energie, zinek a biotin pro zdravou plet a vlasy a v neposlední řadě také kyselinu listovou pro zdravou nervovou soustavu.

Doplňte své železné zásoby. Zapojte se do soutěže o 1 ze 3 balení doplňků stravy BlueIron. Odpovězte jako 300., 600. a 900. v pořadí a sdílejte příspěvek s výrobkem BlueIron, borůvka

a nápisem

“Zabraňte těhotenské anémii, únavě a vyčerpání. Vyhrajte tekuté železo z obsahem divokých borůvek”.
Soutěž skončila. Gratulujeme výherkyním: 
maminka Dana F., Znojmo
maminka Barbora J., Veverské Knínice
maminka Adela B., Liblín

Pravidla soutěže

Vyhrávají 3 soutěžící (3 balení doplňku stravy BlueIron), kteří nám správně odpoví na naší soutěžní otázky a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 300., 600. a 900. místě, a zároveň budou sdílet příspěvěk s nápisem “Zabraňte těhotenské anémii, únavě a vyčerpání. Vyhrajte tekuté železo z obsahem divokých borůvek”.

Soutěž trvá od 6. 7. 2020 a končí 9. 8. 2020 ve 23,59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získávají 3 soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 300., 600. a 900. v pořadí.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

 • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
 1. Bc. Veronika L.

  Vážení v Happy Baby, kde máte na mysli tento příspěvek sdílet?( Sdílela jsem na Gmail a WhatsApp několika známým, rodině, kamarádkám, jiné sítě nevyužíváme vzájemně).
  Zda myslíte sdílet na vašem webu…
  Děkuji za odpověď, s úctou VL, hezké dny.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě