Kouzlo nošení a Happy Baby

Kouzlo nošení a Happy Baby

Tato soutěž byla ukončena. 

První sobotu v září nás najdete na festivalu Kouzlo nošení. I na této akci pro vás máme připravenou soutěž o skvělé ceny v hodnotě více než 20.000, -. Ve spolupráci s Kouzlem nošení vyhlašujeme Kouzelnou soutěž.

Kouzlo nošení

Festival Kouzlo nošení je určen každému, koho zajímá téma nošení dětí v šátcích nebo nosítkách. Je určen všem rodičům zajímajícím se o kontaktní rodičovství. Festival je určen jak budoucím maminkám, rodinám s malými dětmi, ale i odborníkům.

Rádi vzpomínáme, jak jsme naše děti před pár lety samy nosily. Některé pouze na rukou, jiné už tehdy v šátku nebo nosítku. Naše děti odrostly, ale můžeme vám garantovat, že Vy i vaše dítě si nošení zamilujete.

kouzlo nošení

Pokud budete chtít, rády se s vámi podělíme i o naše zkušenosti. Jedno je ale jisté…

Nenecháme vás odejít s prázdnou 🙂

Navštivte nás na festivalu a zapojte se do soutěže o krásné ceny. Pokud se zapojíte do soutěže přímo na festivalu, získáte navíc náš dárkový balíček speciálně vytvořený pro tento festival. 

Nemůžete se z nějakého důvodu zúčastnit? Nevadí. Zapojit do soutěže se můžete i tak. Až do 16. 9. 2021 soutěžíme také online.

Co můžete vyhrát?

  • 4-týdenní online kurz Nošení dětí “Jednoduše a bezpečně” (začátek 11. října)
  • 10x baťoh v hodnotě 2000,-  (barevnost podle výběru výherce)
  • 2x kamerka Ezviz v hodnotě 899,-
  • 30% sleva na kurz Nošení dětí “Jednoduše a bezpečně”
  • 3x celé portfolio balíčků Happy Baby

Vyhlašujeme Kouzelnou soutěž. Zapojte se!

Podmínky soutěže:

Výhru získá soutěžící, její odpověď na otázku bude správná a dorazí nám jako 100., 200., 300., 400., 500., 600.,700., 800., 900. 1000., 1100., 1200., 1300., 1400., 1500., 1600., 1700. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, pokud bude uveden. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen. Výhra bude k vyzvednutí v naší kanceláři po dobu 30 dnů nebo zaslána  poštou.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů. 

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected] (dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě