Medimento – soutěž o 3 balíčky hydratačních balzámů

dívka v lese

V létě, když svlékneme vrstvy oblečení a nazujeme letní sandály nebo pantofle, vynikne pokožka našich rukou a nohou. Mnoho z nás trápí suchá kůže a šupinky. Zapojte se do soutěže o 3 balíčky hydratačních balzámů Medimento. Hýčkejte se.

Každá z nás si přeje, aby měla ruce i nohy hladké a hebké, bez nevzhledných suchých šupinek. Dbejte na dostatek hydratace. Dodržujte pitný režim a hýčkejte svou pokožku hydratačními balzámy.

Medimento

Nohy

Chodidla našich nohou jsou pod neustálým tlakem. Nezáleží na tom, zda chodíme, běháme nebo pouze stojíme delší dobu na místě – neustále nesou veškerou naši váhu. Pokožka našich chodidel je tedy přirozeně silnější a tvrdší. Na chodidlech nejsou mazové žlázy, proto je pokožka obzvláště náchylná k vysychání.

Chodidla jsou pak často vystavena tlaku a tření, které způsobují tvrdé povrchy nebo nevhodná obuv.  Pokožka zesiluje a tvrdne a nakonec začne praskat. Popraskané paty jsou častým problémem, který je kromě svého zdravotního aspektu také nevzhledný a nepříjemný.

Medimento balzám na paty

Medimento balzám na paty

Ruce

Pokožka na našich rukou je náchylnější k extrémnímu vysychání než jiné části našeho těla. Ruce jsou téměř neustále vystaveny změnám okolního prostředí a teplot. Často přicházejí do kontaktu s vodou a čisticími prostředky.

Medimento balzám na ruce

Medimento balzám na ruce

Gratulujeme výherkyním: 

maminka Markéta P., Praha

maminka Magdalena R., Zlonín

maminka Petra P., Lhenice

Pravidla soutěže

Vyhrávají 3 soutěžící (3 dárkové balíčky Medimento), kteří nám správně odpoví na naší soutěžní otázky a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 100., 200., 300. místě.  Soutěž trvá od 8. 6. 2020 a končí 5. 7. 2020 ve 23,59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získává soutěžících, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 100., 200. a 300.  v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Přečtěte si recenze maminek, které již balzámy Medimento vyzkoušely.

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Mustela-listopad-2021reklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě