Moltex Pure & Nature – vyhrajte 5 balení zdravých ekologických plenek

Moltex Pure & Nature

Plenky patří mezi základní výbavu každého miminka. Ty běžné však mohou obsahovat chemické látky, na které citlivější kůže dětí nereaguje dobře. A navíc se výrazně podílejí na znečišťování naší planety. Pohodlné, ale zodpovědnější řešení nabízejí jednorázové eko plenky. Zapojte se do soutěže o 5 balení plenek Moltex Pure & Nature.

Moltex Pure & Nature

Plenky Moltex Pure & Nature patří mezi největší stálici v ekoplenkách na evropském trhu a vždy vynikaly nejen svou šetrností ke zdraví a životnímu prostředí, ale také svou skvělou funkčností. Plenky jsou vyráběny v Německu a při jejich výrobě jsou používány přírodní zdroje, jako je bavlna, cukrová třtina a kukuřice; neobsahují žádné parfémy, chlór ani latex. Nově mají plenky trendy design s barevnými obrázky, který bude bavit nejen děti, ale i vás, dospělé. Potisk je samozřejmě provedený bezpečným, certifikovaným inkoustem. Hypoalergennost a naprostou bezpečnost potvrzují mnohé certifikace, např. EU Ecolabel, Allergy Ceritified, Dermatest. Více o značce se dočtete ZDE.

Moltex Pure & Nature

Moltex Pure & Nature

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Soutěž skončila. Gratulujeme výhercům:

Eliška H., Praha

Jana D., Světlá nad Sázavou

Kateřina F., Brno

Pravidla soutěže

Vyhrávají 3 soutěžící (3×5 balení plenek dle vlastního výběru), kteří nám správně odpoví na naší soutěžní otázky a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 250., 500., 750. místě.  Soutěž trvá od 29. 6. 2020 a končí 2. 8. 2020 ve 23,59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získává soutěžících, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 250., 500., 750. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

 • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
   1. Zdenka L.

    Dobrý den, já skousela přihlásit odhlásit ale je to stejný, nejde označit odpověď a odeslalo se to.

   2. maminka Renata

    Dobrý den, Zdenko,

    budeme na to myslet, pakliže vaše odpověď bude požadovanou v pořadí. Děkujeme

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě