Otázky, o kterých se nemluví

Hemorogel pruzkum

Tato soutěž byla ukončena

Jsou témata, o kterých spolu často nemluví ani nejlepší kamarádky. Přesto se týkají nás všech. Péče o intimní oblasti je samozřejmou součástí hygieny každé ženy. Často se setkáváme s problémy a zdravotními komplikacemi a v období těhotenství, porodu a šestinedělí to platí ještě více.

Zapojte se do našeho  průzkumu a pomozte nám s osvětou. Jako poděkování máme pro 10 z vás balíček produktů. Navíc pro každou z vás máme odměnu v podobě poštovného zdarma pro nákup intimního mycího gelu Hemorogel na eshopu. Kupón s kódem se vám zobrazí po vyplnění formuláře.

Tento souhlas není povinný, je udělován dobrovolně, a může být kdykoliv vůči PROSAM odvolán, a to písemně na adrese jejího sídla, prostřednictvím nastavení profilu na webových stránkách www.happybaby.cz či e-mailem na adrese: [email protected] Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Zpracování osobních údajů je nezbytnou podmínkou pro Vaši účast v projektu testování produktů, bez udělení souhlasu bohužel není účast na testování možná.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě