Viridian přírodní multivitaminy pro vás i děťátko

viridian

Se značkou Viridian máte 100% jistotu, že sobě a svému děťátku pořizujete to nejlepší a nejčistší, co na trhu je.

Viridian

Přírodní multivitaminy pro vás i vaše děťátko. Veganské vitamíny Viridian, jsou skvělým doplňkem, který nedráždí náš organismus a tělu dodává vše, co potřebuje.

Pregnancy Complex

Viridian Pregnancy Complex

Viridian Pregnancy Complex

Vyvážený komplex minerálů, vitamínů a esenciálních aminokyselin sestavený speciálně pro podporu organismu maminky i děťátka v průběhu těhotenství a během kojení. Doplněk obsahuje 100 % přírodních složek a absolutně žádné chemické přísady. Se značkou Viridian tak máte 100% jistotu, že sobě a svému děťátku pořizujete to nejlepší a nejčistší, co na trhu je.

Období prenatálního vývoje a kojení má přímý vliv na celoživotní fyzickou i duševní kondici, komplexnost přijímaných živin je tedy v tomto období klíčová. Účinek Pregnancy Complex vychází z vyvážené formule, v níž jsou zahrnuté všechny zásadní minerály, vitamíny a esenciální aminokyseliny.

 

 

 

 

 

Pregnancy Omega

Viridian Pregnancy Omega Oil

Viridian Pregnancy Omega Oil

Olej pro podporu organismu maminky i děťátka v průběhu těhotenství a během kojení. Má speciální složení navržené odborníky na mateřskou a dětskou výživu. Doplněk obsahuje 100 % přírodních složek a absolutně žádné chemické přísady. Se značkou Viridian tak máte 100% jistotu, že sobě a svému děťátku pořizujete to nejlepší a nejčistší, co na trhu je.

Období prenatálního vývoje a kojení má přímý vliv na celoživotní fyzickou i duševní kondici, komplexnost přijímaných živin je tedy v tomto období klíčová. Účinek Pregnancy Omega Oil vychází z vyvážené formule, v níž jsou obsažené oleje z unikátních plodů a rostlin – zlatého lnu, oceánské mikrořasy Schizochytrum, konopných semínek, rýžových otrub, avokáda a brusinek. Řasa Schizochytrum obsahuje kyselinu dokosahexaenovou neboli DHA s vědecky prokázaným účinkem.

 

Synerbio Mother and Baby

Viridian Synerbio Mother and Baby

Viridian Synerbio Mother and Baby

Probiotické biokultury a prebiotika určené pro podporu maminky během těhotenství a pro děťátko od tří měsíců. Doplněk obsahuje 100 % přírodních složek a absolutně žádné chemické přísady. Se značkou Viridian tak máte 100% jistotu, že sobě a svému děťátku pořizujete to nejlepší a nejčistší, co na trhu je. Probiotika jsou od raného věku důležitá pro udržení normálního stavu střevního mikrobiomu maminky i děťátka. Díky tomu pak správným způsobem funguje nejen zažívání, ale také imunitní systém, nedochází k rozvoji alergií a celková fyzická i psychická kondice je na dobré úrovni.

Zapojte se do soutěže o 5 balíčků obsahujících etické doplňky stravy značky Viridian pro maminku a děti – multivitamín Pregnancy Complex a rostlinný olej Pregnancy Omega Oil pro podporu během těhotenství + probiotika a prebiotika Synerbio Mother and Baby pro maminku i dítě.

Soutěž již skončila. Gratulujeme výhercům: 

Karolína B., Opatov
Petra Ch., Horní Město
Lenka Z., Šternberk
Jana H., Křelov-Břuchotín
Simona H., Temelín

Pravidla soutěže

Vyhrává 5 soutěžících (5 dárkových balíčků přírodních multivitamínů Viridian), kteří nám správně odpoví na naší soutěžní otázky a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 100., 200., 300., 400. a 500. místě.  Soutěž trvá od 18. 6. 2020 a končí 19. 7. 2020 ve 23,59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získává soutěžících, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 100., 200. a 300., 400. a 500. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Symbiosys BifiBabySymbiosys BifiBabyreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě