SOUTĚŽ – ušní teploměr Braun IRT6520

Jednoduché měření teploty s teploměrem Braun

Zapojte se do soutěže a vyhrajte ušní teploměr Braun IRT6520. Měření teploty už bude hračka i u těch nejmenších.

Vaše miminku není dobře. Pláče, vrtí se a vy jej musíte držet, abyste mu změřili teplotu. V noci si svítíte lampičkou a snažíte se jej neprobudit. Jen ať chvíli spí. My mámy v Happy Baby sami dobře víme, jak je obtížné změřit těm nejmenším dětem teplotu. Naštěstí jsme pro vás objevily ušní teploměr Braun IRT6520.

Ušní teploměr Braun IRT6520

Přesný a rychlý digitální teploměr od značky Braun provádí měření infračerveným paprskem. Jedná se o typ využívající ušní měření, které je velmi přesné a vhodné pro každého včetně kojenců a novorozenců.

Měřicí špička je po zapnutí automaticky předehřáta, takže nedochází ke zkreslení výsledků a nepůsobí nijak nepříjemně.

O správné poloze v uchu vás informuje světelná i zvuková signalizace, po níž následuje už samotné měření. To trvá pouhých pět vteřin, po nichž se vám ukáže teplota na přehledném displeji, který se navíc zbarví v závislosti na naměřené teplotě. Zelená signalizuje normální teplotu, žlutá zvýšenou a červená horečku, při měření je navíc brán v úvahu věk pacienta. Teploměr si poslední naměřenou hodnotu vždy ukládá, takže máte přehled o jejím vývoji. V balení najdete i sadu výměnných hygienických nástavců.

ušní teploměr Braun IRT6520

ušní teploměr Braun IRT6520

Více o produktu najdete zde.

A pokud by se na vás v naší soutěži neusmálo štěstí, tak pro vás máme připravenou 20% slevu na tento ušní teploměr Braun nebo nosní odsávačku Braun.

Odpovězte správně na soutěžní otázku, držte si palce 🙂 a jeden ze tří digitálních teploměrů od značky Braun může být váš.

Pravidla soutěže

Vyhrávají celkem 3 soutěžící (digitální teploměr od značky Braun), kteří nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 100., 200 a 300. místě. Soutěž trvá od 1.9.2019 09,00 a končí 1.10.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získavají 3 soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 100., 200. a 300. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Nestihli jste se přihlásit do soutěže?

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě