Výherci – 3×ušní teploměr Braun IRT6520

měření teploty ušním teploměrem Braun

Soutěžily jste o ušní teploměr Braun IRT6520. Děkujeme všem maminkám, které se zapojily. Vybrat jsme mohli jen 3 z vás.

Ušní teploměr Braun IRT6520

Přesné měření teploty je u malých dětí důležité. Přesto udržet děťátko v klidu a pamatovat si hodnoty, při kterých je třeba zasáhnout bývá obtížné. Braun tento nelehký úkol vyřešil technologií Age Precision s možností nastavení věkové kategorie a světelnou signalizací, která mamince ihned prozradí, zda je naměřené hodnota v pořádku, nebo je třeba začít jednat.

Měření teploty nikdy nebylo snazší. Digitální teploměr značky Braun provádí měření infračerveným paprskem. Využívá ušního měření, které je velmi přesné a hodí se pro každého, včetně kojenců a novorozenců.

O správné poloze v uchu vás informuje světelná i zvuková signalizace. Měření trvá pouhých 5 vteřin, po nichž se teplota zobrazí na přehledném displeji. V závislosti na měření se navíc změní i barva displeje. Zelená signalizuje normální teplotu žlutá zvýšenou a červená horečku. Teploměr bere v potaz i věk pacienta.

Díky automatickému ukládání poslední naměřené teploty máte okamžitě přehled o jejím vývoji. V balení najdete také sadu výměnných hygienických nástavců.

Výhody – ušní teploměr Braun IRT 6520

  • Ušní měření infračerveným paprskem, které je velmi přesné a vhodné pro každého včetně kojenců.
  • Měřicí špička je automaticky předehřáta, nedochází ke zkreslení výsledků.
  • O správné poloze v uchu informuje světelná a zvuková signalizace.
  • Měření během 5 vteřin.
  • Zbarvení displeje podle naměřené teploty.
  • Paměť na posledních 9 měření.

Výherci:

Gratulujeme: 

Marie K. – Praha 3

Petra V. – Ostrava

Pavla S. – Plzeň

 

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Neusmálo se na Vás v soutěži štěstí? Využijte 20% slevu na tento ušní teploměr Braun nebo nosní odsávačku Braun.

Pravidla soutěže

Vyhrávají celkem 3 soutěžící (digitální teploměr od značky Braun), kteří nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 100., 200 a 300. místě. Soutěž trvá od 1.9.2019 09,00 a končí 1.10.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získávají 3 soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 100., 200. a 300. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Nestihli jste se zapojit do soutěže?

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě