Známe výherkyně v soutěži o lístky na veletrh PRODÍTĚ

Soutěžíme o lístky na brněnský veletrh Prodítě.

Veletrh Prodítě

Veletrh PRODÍTĚ v Brně 5. – 8. 3. 2020, se blíží…

Na veletrhu najdete vše pro vaše malá děťátka, inspirujete se, dozvíte se mnoho nového ze světa miminek, budete mít možnost vyzkoušet některé produkty v podobě vzorků nebo si na místě rovnou něco zakoupit. I o vaše ratolesti bude postaráno, dětské koutky, místa na přebalování, a mnoho různých aktivit najdete na místě.

Výherci

Soutěž skončila 1.3.2020

A my máme tu čest vyhlásit výherkyně, se kterými se na veletrhu potkáme a moc se těšíme:-)

Srdečně gratulujeme:

Julii Šebestové

Tereze Václavíkové

Michaele Topolánkové

S výherkyněmi se spojíme a domluvíme předání vstupenek.

Každý výherkyně vyhrává 2 lístky.

Ještě jednou gratulujeme a těšíme se na vás!

 

 

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Podmínky soutěže byly:

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel do klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na www.happybaby.cz/registrace. Možnost soutěžit má poté každá maminka, která zodpoví otázku a  její správná odpověď přijde jako 30., 60., 90. v pořadí. Možnost vyplnit formulář a zúčastnit se tak soutěže máte od 17. 2. na www.happybaby.cz do 1. 3. 2020. Jeden výherce získává 2 lístky.

V případě výhry vás budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám nepodaří vás zkontaktovat do začátku veletrhu PRODÍTĚ, ztrácíte nárok na vstupenky.

V případě porušení pravidel soutěže anebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže budete vyřazeni.

Pro účast v soutěži, prosím vyplňte vaše osobní údaje do formuláře, tím nám udělíte souhlas s jejich použitím v soutěži a kontaktování při předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci vaše osobní údaje použít a zařadit vás tak do soutěže. Neobávejte se – vaše osobní údaje nebudeme sdělovat třetím stranám, s výjimkou adminu webu a nakládat s nimi budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Pro jistotu si prosím,  přečtěte podmínky.

Správcem vašich osobních údajů je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, Česká republika, IČO: 49 451 821, +420 241 771 596, email: [email protected] dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě