Kouzlo nošení – soutěž o vstupenky

kouzlo nošení

Kouzlo nošení je festival, kde si můžete v jednom dni a na jednom místě nejenom prohlédnout rozmanitou nabídku šátků, nosítek a dalších výrobků od řady firem, ale především můžete načerpat maximum informací z oblasti nošení dětí a kontaktního rodičovství.

Kouzlo nošení

Za vším stojí Michaela Nováková, matka dvou dětí s mnohaletou praxí v marketingu, která před lety propadla právě kouzlu nošení.

Druhý ročník festivalu Kouzlo nošení se koná v sobotu 12. září 2020 v Konferenčním centru City na Praze 4. 

Kouzlo nošení

Kouzlo nošení založila Michaela Nováková

Festival Kouzlo nošení je určen každému, koho zajímá téma ergonomického nošení dětí v šátcích nebo nosítkách a kontaktní rodičovství, tedy budoucím  maminkám, rodinám s malými dětmi i odborníkům. Na své si přijde jak začátečník, tak pokročilý. Více informací najdete na www.kouzlonoseni.cz,na Facebooku či Instagramu.

Vyhrajte 2 vstupenky na tento jedinečný festival. Napište nám do komentáře, proč je pro vás nošení důležité, a proč zrovna vy nesmíte na Kouzlu nošení chybět. Dvě nejzajímavější odpovědi vyhrají vstupenku.

Soutěžit můžete do čtvrtka 10.9.2020 do 23:59h.

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
 1. Iveta

  Nošení syna je pro mě důležité nejen protože ho mám blízko a v bezpečí, ale také protože nosím hlavně při “přepravě” místo kočárku. Bydlíme v kopci a je pro mě mnohem jednodušší syna nosit (když jdu ven), protože nemáme výtah a ještě mám pak volné ruce. A on si to vyloženě užívá! A proč na Kouzlu nošení nesmím chybět? No protože se tam dozvím mnoho toho, co nevím, a ještě si nutně potřebuji vyzkoušet i jiné šátky a nosítka a také RS. 🙂

 2. Lucie K.

  Když jsem čekala Sebíka, tak jsem razantně řekla NE. Přeci nebudu pořád malého tahat.
  Když se narodil začala jsem mít pocit, že mě potřebuje víc. Být více v kontaktu. Kámošky říkaly jak je zbytečné kupovat nosítko za bůh ví za kolik. Tak jsem koupila nosítko za tisícovku. Na začátku to bylo ok, malý vážil 5kilo když jsem ho začala nosit. Ale teď má 10kg a moje záda, ramena trpí. Nemluvě o tom, že malému se to znelíbilo, asi kvůli tomu nepohodlí které měl. No ještě teď si klepu na hlavu, proč jsem ještě před porodem nezkusila a nepřečetla o tom více. Za nedlouho chceme zkusit druhé mimčo a nerada bych udělala tu samou chybu. A jelikož jsou ve výhře dva lístky, tak bych s sebou vzala kamarádku, která má malou holčičku a bohužel na tom finančně nejsou tak dobře, tak nějak zavrhává nošení, což mi už přijde škoda. Tak bych jí chtěla ukázat tento festival, aby věděla, že to je to nejlepší pro její holčičku. A že i kdyby měla si koupit nosítko z druhé ruky, tak udělá dobře. <3 No a já bych si tam snad konečně mohla koupit nějaké nové, které po pár nošení neodložím.

 3. Liloo

  Než se mi narodil syn, měla jsem koupený šátek…bohužel jsem záhy zjistila, že tak malé miminko víc, než nošení, potřebuje pozornost, něhu, lásku a aby si s ním někdo hrál všude možně a ne ho odložil do úvazu na břicho či záda…šátek teď čeká na své využití v šatníku, ale přijde den, kdy ho ráda vytáhnu a uvážu do něj to neposedné klubíčko (čekám prostě jen na to, až se sám posadí a v sedu vydrží sedět bez reptání delší dobu). Je pravda, že po porodu jsem si koupila Babyvak, kde mimčo leželo a já si mohla aspoň v klidu uvařit nebo vyžehlit, jelikož v 6-ti nedělí spalo jen 3 hodiny denně. Odměnou však za tyto útrapy bylo, že od 8 týdne spalo celou noc (samozřejmě, ač nerada, jsem ho musela budit na kojení, jelikož jsme pro novorozeneckou žloutenku moc nepřibírali)…a teď je mu 7 měsíců 😀 a plánujeme s rodinou společné toulky přírodou, ale jelikož kočárek není do lesa a pole ideální společník, tak už se díváme po možnosti nosit ho …a tady se dostáváme k jádru věci, kde jinde, než na festivalu nošení si vybrat to vhodné … 😀

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě