Otiskáček – výherce stříbrného kompletu s otisky vašich nejbližších

Otiskáček - sada

Značka personalizovaných šperků Otiskáček vám spolu s Happy Baby přinášejí soutěž o stříbrný komplet s otisky vašich nejbližších. 

Otiskáček

Nechte si zvěčnit dotek těch, na kterých vám nejvíc záleží do stříbrného kompletu medailonku s řetízkem Otiskáček. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, mít při losování štěstí a šperk může být váš.

Mít své blízké navždy při sobě nebylo nikdy jednodušší

V Otiskáčkovi si zakládáme na kvalitě, věrnosti zpracování otisků a trvanlivosti materiálů, které při naší práci využíváme.

Každý otisk dlaně, chodidla nebo prstu je unikátní a na světě nenajdete dva lidi se stejnými otisky. Díky nejnovější technologii gravírování a precizní práci naší zlatnické dílny nenajdete ani dva stejné šperky Otiskáček. Osobní přístup a individuální starostlivost o každého klienta je to, na čem si zakládáme.

Do šperků zvěčňujeme mnohem víc než otisky. Zvěčňujeme dotek, symbol něhy, bezpodmínečné lásky a prvého kontaktu mezi dítětem a rodičem. Nic nenahradí intimní dotek rodiče s dítětem, které mu poprvé malinkou ručičkou stiskne prst, a přitom oba cítí lásku a jistotu. 

Každý šperk je originál

V nabídce máme stříbrné a zlaté přívěsky, náramky, náhrdelníky, prstýnky a zkoušíme i zpracování náušnic. Můžete si u nás vybrat z tří druhů velikosti přívěsku, tří druhů zlata, množství tvarů a na šperk vám dokážeme zvěčnit až 4 otisky. Rádi vyhovíme i individuálním požadavkům klientů. 

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Soutěž byla ukončena a my GRATULUJEME

paní EVĚ M. z Kladna

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě