Salus Floradix Magnesium – výherci

Salus Floradix Magnesium

Hořčík je důležitým minerálem nejen v těhotenství a období kojení. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, má příznivý vliv na naši nervovou soustavu a pomáhá udržet normální vliv kostí a zubů. Našli jsme jej i jako doplněk stravy v tekuté podobě – Salus Floradix Magnesium. Zapojte se do soutěže a vyzkoušejte jeho skvělou chuť.

Salus Floradix Magnesium

Dobře vstřebatelný hořčík v kombinaci s výtažky z bylin a směsí ovocných koncentrátů přináší tekutý doplněk stravy Salus Floradix Magnesium, který je díky svému složení vhodný i pro těhotné a kojící ženy. K bylinám obsaženým v přípravku patří fenykl, heřmánek a pomeranč hořký, které podporují správné trávení. K příjemné chuti přispívá směs ovocných koncentrátů z ananasu, hrušek, manga, meruněk, hroznového vína, extraktu rohovníku, jablka a citronu.

Proč je hořčík důležitý?

Často o něm slýcháme v souvislosti s hektickým životním stylem a řadou povinností. Příznivý vliv na správnou činnost nervové soustavy a psychiky je této látce skutečně připisován, rozsah jejího blahodárného působení na naše tělo je však mnohem širší. Podporuje například správnou činnost svalů, ale také udržení normálního stavu kostí a zubů, pro které bývá těhotenství náročným obdobím. Každou maminku jistě potěší i fakt, že hořčík přispívá i ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Primárním zdrojem hořčíku, stejně jako dalších důležitých živin, je pestrá a vyvážená strava. Doplnit ji však můžete i v hodnými přípravky.

Salus Floradix Magnesium

Salus Floradix Magnesium

 

Správnou odpověď i další informace o přípravku najdete na https://floradix-zelezo.cz/floradix-magnesium

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Soutěž byla ukončena. Děkujeme všem, kteří se zapojili do naší soutěže o tekutý doplněk stravy Salus Floradix Magnesium (250 ml) GRATULUJEME:

Nikola Š. – Nový Bydžov

Hana P. – Chlumčany

Miroslava Z. – Uherské Hradiště

Nestihli jste tuto soutěž?

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě