VÝHERCI – 5x balíček Rosalgin

Užijte si díky Rosalginu léto bez starostí

Rosalgin je originálním lékem, jehož účinná látka eliminuje v pochvě škodlivé bakterie, podporuje růst přirozených a prospěšných laktobacilů, rychle ulevuje od bolesti, pálení či svědění při zánětech a pomáhá hojení po porodu i gynekologických zákrocích. Rosalgin léčí, oplachy a výplachy jsou vhodné i k běžné hygieně a lze je použít i před konzultací s lékařem.

Rosalgin je lék k vaginálnímu užití. Obsahuje léčivou látku benzydamini hydrochloridum. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Více na:  https://www.rosalgin.cz/

Soutěž o 5x balíček obsahující ručník, kosmetickou taštičku a aplikátor na Rosalgin byla ke dni 18.8.2019 ukončena.

GRATULUJEME:

Lucie K. – Český Krumlov

Jaroslava K. – Stráž pod Ralskem

Jana K. – Vyškov

Anna P. – Karlovy Vary

Michaela T. – Uherské Hradiště

 

Pravidla soutěže

Vyhrává celkem 5 soutěžících (balíček obsahující ručník, kosmetickou taštičku  a aplikátor na Rosalgin), které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 40., 80., 100., 150. a 200. místě. Soutěž trvá od 18.7.2019 09,00 a končí 18.8.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získá 5 soutěžících, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 40., 80., 100.,150. a 200. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte
Immunotrofina 2+1 zdarmaImmunotrofina 2+1 zdarmareklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě