SOUTĚŽ – Frei Öl Baby oil

Soutěž olejíček Frei Ol

Vyhrajte jeden ze tří dětských olejů Frei Öl. Dopřejte citlivé dětské pokožce tu nejjemnější péči od tradiční německé lékárenské značky Frei öl, vyrobený výhradně z přírodních olejů a vitamínů.

Dětský olej Frei Öl

Olejíček Frei Ol

Jemný olej s obsahem 4 přírodních olejů a vitamínů pečuje o extrémně citlivou a jemnou dětskou pokožku. Je vhodný pro masáž při dětské poporodní seboree, do koupele i o péči proti opruzeninám. Znatelně revitalizuje extrémně suchou pokožku.

 

  • Udržuje pokožku hydratovanou až po 8 hodin díky ovesnému oleji.
  • Posiluje přirozenou kožní bariéru a přirozenou mastnotu díky slunečnicovému oleji.
  • Podporuje přirozený vývoj zdravé, hladké a pružné pokožky díky vitamínu E.
  • Brání proti opruzeninám s olejem ze švestkových pecek.
  • Ideální pomocník při atopickému ekzému, šupinám a krustám díky oleji ze semínek černého rybízu.

Minulý rok maminky z našeho klubu Happy baby měly možnost otestovat tento olejíček. Jak dopadl v našem testu se můžete podívat ZDE.

Pravidla soutěže

Vyhrávají 3 maminky, které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 50. 100. a 150 místě. Soutěž trvá od 11.2.2019 13,30 a končí 15.3.2019 ve 23,59

 

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získá soutěžící, jehož odpověď bude správná a dorazí nám jako 50., 100., a 150. v pořadí Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz (dále jen „PROSAM“).

 

Sdílejte
Ambasadorky po porodureklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě