VÝHERCI – tekutého doplňku stravy Salus Floradix Magnesium

Soutěž byla ukončena. Děkujeme všem, kteří se zapojili do naší soutěže o tekutý doplněk stravy Salus Floradix Magnesium (250 ml) GRATULUJEME:

Nikola Š. – Nový Bydžov

Hana P. – Chlumčany

Miroslava Z. – Uherské Hradiště

Dobře vstřebatelný hořčík v kombinaci s výtažky z bylin a směsí ovocných koncentrátů přináší tekutý doplněk stravy Salus Floradix Magnesium, který je díky svému složení vhodný i pro těhotné a kojící ženy. K bylinám obsaženým v přípravku patří fenykl, heřmánek a pomeranč hořký, které podporují správné trávení. K příjemné chuti přispívá směs ovocných koncentrátů z ananasu, hrušek, manga, meruněk, hroznového vína, extraktu rohovníku, jablka a citronu.

A proč právě hořčík? Často o něm slýcháme v souvislosti s hektickým životním stylem a řadou povinností. Příznivý vliv na správnou činnost nervové soustavy a psychiky je této látce skutečně připisován, rozsah jejího blahodárného působení na naše tělo je však mnohem širší. Podporuje například správnou činnost svalů, ale také udržení normálního stavu kostí a zubů, pro které bývá těhotenství náročným obdobím. Každou maminku jistě potěší i fakt, že hořčík přispívá i ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Primárním zdrojem hořčíku, stejně jako dalších důležitých živin, je pestrá a vyvážená strava. Doplnit ji však můžete i v hodnými přípravky.

 

Správnou odpověď i další informace o přípravku najdete na https://floradix-zelezo.cz/floradix-magnesium

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

 

Sdílejte
Immunotrofina 2+1 zdarmaImmunotrofina 2+1 zdarmareklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě