VÝHERCI – 5 letních balíčků od Tantum Natura

Zradili vás hlasivky? Vyzkoušejte gumové pastilky od Tantum Natura. Soutěžte o pět super letních balíčků, které obsahují balení doplňku stravy Tantum Natura, piknikovou deku, skládací lahev Tantum Natura a CD Marty Jandové – Barvy!.

Letní pohoda s Tantum Natura a Martou Jandovou

V krku máme jeden z našich nejsilnějších nástrojů – hlas. Pokud si ho chceme hýčkat a chránit svůj krk proti podráždění od střídavých teplot, námahy hlasivek nebo znečištěného prostředí, hodí se propolis.

Ten vyrábí včely a používají jej v úlech jako pomyslný štít proti bakteriálním vetřelcům. Propolisový extrakt je základní složkou gumových pastilek doplňku stravy Tantum Natura. V těch najdete pro podporu imunity i porci vitamínu C a ve variantě Lemon& Honey také zinek. Po těchto pastilkách sahá ráda i Marta Jandová. Tak proč ne vy?

tantum natura

Tantum Natura

 

 

Pravidla soutěže

Vyhrává celkem 5 maminek (balení obsahuje: balení doplňku stravy Tantum Natura, pikniková deka a skládací lahev Tantum Natura a CD Marty Jandové – Barvy), které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 5., 50., 100. 150. a 200. místě. Soutěž trvá od 1.5.2019 09,00 a končí 1.6.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získají soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 5., 50., 100., 150. a 200. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Děkujeme všem, kteří se zapojili do soutěžte o PĚT super letních balíčků, které obsahují balení doplňku stravy Tantum Natura, piknikovou deku, skládací lahev Tantum Natura a CD Marty Jandové – Barvy! GRATULUJEME:

Markéta S. – Český Brod

Petra S. – Most

Viktorie K. – Děčín

Jana Š. – Teplice

Dana K. – Tišnov

Nestihli jste tuto soutěž?

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě