Výherci – doplněk stravy Salus Floradix Železo+

alus Floradix Železo+

V těhotenství a v období po porodu rostou nároky na vitamíny i minerální látky. Jedním z důležitých stopových prvků je železo. Toho mají maminky většinou spíš nedostatek. Proto jsme uspořádali soutěž o tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+.

Salus Floradix Železo+

Tekutý doplněk stravy s obsahem dobře vstřebatelného železa a vitamínů B2, B6, B12 a C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Jeho jedinečná receptura přináší také výtažky z bylin a ovocných šťáv. Neobsahuje konzervanty, barviva ani zdroje lepku a laktózy. Je vhodný především pro ženy v produktivním věku, těhotné a kojící ženy a také pro aktivní lidi (například sportovce) i vegetariány.

V období spojeném s narozením miminka rostou nároky na vitamíny i minerální látky. Výjimkou není ani železo, které naše tělo potřebuje například pro správnou tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Navíc tento stopový prvek přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, což maminky jistě ocení. V období těhotenství v souvislosti s ním platí okřídlené jíst za dva, a tak jeho potřeba roste z cca 15 mg obvyklých už žen v produktivním věku na přibližně 30 mg denně. Také kojící maminky mají vyšší potřebu železa, a to asi 20 mg denně. Základním zdrojem je pestrá a vyvážená strava, v náročnějším období se však hodí i doplňky stravy.

Floradix Železo+ - tekutý doplněk stravy

Floradix Železo+

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Pravidla soutěže

Vyhrávají celkem 3 maminky (doplněk stravy Salus Floradix Železo+ 250ml), které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 50., 100. a 150. místě. Soutěž trvá od 18.04.2019 09,00 a končí 18.05.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získají soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 50., 100. a 150. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Děkujeme všem za účast v této soutěži o doplněk stravy Salus Floradix Železo+ (250 ml) a GRATULUJEME těmto výhercům!!!

Iveta D. – Pelhřimov

Zuzana J. – Zlín- Mladcová

Eva Z. – Mladá Boleslav

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama