Výherci – Balík dárků od Tantum Family

Tantum Family - rodina v lese

Tantum Family pro vás připravilo balík plný dárků. Účast v soutěži opět předčila naše očekávání. Jste skvělé.  Děkujeme všem maminkám, které se zúčastnily soutěže.

Výherci Tantum Family

Gratulujeme: 

Jitka Č. – Ohaře

Markéta R. – Aš

Miroslava D. – Frýdlant

Marcela T. – Veliká Ves

Kateřina H. – Olomouc

Veronika K. – Litvínov

Nikola S. – Znojmo

Štěpánka T. – Velká nad Veličkou

Lenka L. – Opava

Hana S. – Ústí nad Labem

Tentokrát se pošťák pořádně pronese. Maminky se už teď mohou těšit na opravdový balík. Ten obsahuje tričko, propisku, skládací láhev, blok a 2× balení doplňků stravy Tantum Natura.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Tantum Family pečuje o zdraví vás i vašich blízkých. Pomáhá při bolesti a zánětu v krku i ústech, chrání před chřipkou a nachlazením už od prvních příznaků. Přispívá k normální funkci imunity i v náročném období. Hoďte nemoci za hlavu a užívejte si společné chvíle s těmi, na kterých vám záleží.

Pravidla soutěže

Vyhrává celkem 10 maminek (balení obsahuje: tričko Tantum Verde, propiska, skládací lahev Tantogrip, blok Tantum Natura a 2× balení doplňku stravy Tantum Natura), které nám správně odpoví na naší soutěžní otázku a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180. a 200. místě. Soutěž trvá od 3.9.2019 09,00 a končí 3.10.2019 ve 23,59

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získají soutěžící, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180. a 200. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

 

Nestihli jste se zúčastnit soutěže?

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě