Vyhrajte balíček od Ceumed!

těhotná zvedá panenku

Péče o miminko je v mnoha ohledech náročná. Je téměř až neuvěřitelné kolik věcí váš malý uzlíček štěstí potřebuje. Když se objeví první neduhy, přirozeně můžete cítit obavy, jak to zvládnete. Lámali jsme si hlavu, čím vás potěšit. Nakonec jsme ve spolupráci s Ceumed vybrali věci, které se doma neztratí.

Soutěž již skončila.

Ceumed – balíček, co se neztratí

Nosátko

Velmi často maminky řeší, jak zbavit své děťátko rýmy. Malé miminko ještě neumí smrkat, navíc novorozenci a kojenci dýchají od narození pouze nosem.

Nahromaděné hleny v nose vašeho dítěte mu způsobují nejen dýchací obtíže, ale také problémy se sáním při kojení nebo krmení z lahve. Polknuté hleny mohou také způsobit bolesti bříška, zvracení, případně průjem.

Pomozte vašemu miminku zbavit se rýmy rychle a účinně. Nosní odsávačka Nosátko šetrně a rychle odsaje nahromaděné hleny.

Ceumed - Nosátko

Ceumed – Nosátko

Cradle Cap Gel

Druhou častou nepříjemností jsou žluté nebo nahnědlé šupinky v  hlavě děťátka, které se začínají objevovat už kolem třetího týdne věku dítěte. Přestože vypadají nevábně, nemají na zdraví vašeho miminka žádný vliv. Odborně se nazývá seboroická dermatitida. Jde o výsledek nadměrné produkce mazových žlázek. Šetrným způsobem, jak bezbolestně a účinně odstranit krustu z pokožky hlavy je Cradle Cap Gel.

Ceumed - Cradle Cap Gel

Ceumed – Cradle Cap Gel

Vybavte se. Hrajte s námi o oba produkty.

Správnou odpověď najdete na webu https://cz.ceumed.net/ceumed-baby-gel-na-seboroickou-dermatitidu
Správnou odpověď najdete na https://cz.ceumed.net/nosatko-odsavacka-nosnich-hlenu

Podrobné informace o obou výrobcích najdete na stránkách CEUMED, zakoupit je můžete také v internetové lékárně PROZDRAVI.CZ.

Pravidla soutěže

Vyhrává 5 soutěžících maminek, kteří nám správně odpoví na naše soutěžní otázky a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 25., 50., 125., 150., a 225. místě. Soutěž probíhá od 23. 3. 2020 5:00 a do 05. 04. 2020 23:59.

Jaké jsou podmínky soutěže? 

Soutěže se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Výhru získá 5 soutěžících, jejichž odpověď bude správná a dorazí nám jako 25., 50., 125., 150., a 225. v pořadí. Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách a termínech si přečtete pravidla soutěže.

V případě výhry v soutěži budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected](dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě