Vyhrajte přebalovací batoh Happy Baby

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte novinku v našem klubu – plně vybavený přebalovací batoh Happy Baby. Hodnota batohu a náplně je 3.000,- a věříme, že udělá radost.

Žádná odpověď není špatná

V naší soutěži není nutné hledat správnou odpověď – každá je ta správná. Chceme odměnit maminku, třeba i budoucí, která vyplní náš soutěžní formulář a bude jako dvoustá v pořadí. Šanci tak má každá z vás.

A jak vypadá výhra?

Prohlédněte si naši galerii jaký krasavec čeká na šťastnou výherkyni. Navíc si může sama zvolit barvu výhry. Ať už tedy půjde o něžnou růžovou, univerzální mint nebo nestárnoucí černou – náš batůžek se stane věrným společníkem při všech výpravách s dětmi.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Pro přihlášení do soutěže vyplňte soutěžní formulář níže. Pokud se vám formulář nezobrazuje je nutné se přihlásit nebo registrovat

SOUTĚŽE se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz. Možnost soutěžit mají všichni registrovaní uživatel=. Výhru získává uživatel, jehož správná odpověď přijde jako 200. v pořadí. V případě výhry budeme uživatele informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám uživatele nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže bude uživatel ze soutěže vyřazen. Soutěž trvá od 30.9. 2021 do 15.11. 2021.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě