Znáte plenky dobře? Vyhrajte měsíční zásobu.

miminko plenky

Soutěž byla ukončena. Spokojené miminko = spokojená maminka. Kdo by nechtěl mít šťastné miminko, které je stále dobře naladěné a dobře spinká? K jeho pohodlí přispívá ve velké míře i dobrá volba plen. Znáte plenky dobře?

Průzkum skončil. Gratulujeme výhercům.

maminka Helena, Praha
maminka Ema, Rýmařov
maminka Jana, Chrášťany

Znáte plenky dobře?

Plenky, které neprotékají, dobře padnou a nezpůsobují žádné kožní problémy. Které jsou ty vaše ideální? Zapojte se do našeho průzkumu a vyhrajte měsíční zásobu plen Pampers Pants velikosti 4.

Vybraná hodnota: 0
čím vyšší číslo, tím je pro vás cena plen důležitější
Vybraná hodnota: 0
čím vyšší číslo, tím je pro vás dostupnost důležitější
Vybraná hodnota: 0
čím vyšší číslo, tím je pro vás design důležitější

Podmínky soutěže/průzkum:

Výhru získá účastník průzkumu, který odpoví na dotazník jako 100., 500. a 1000. v pořadí. Průzkum trvá do 10.10.2020.

V případě výhry budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, pokud bude uveden. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do soutěže bude soutěžící ze soutěže vyřazen. Výhra bude k vyzvednutí v naší kanceláři po dobu 30 dnů nebo zaslána  poštou.

Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do soutěže. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů. 

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected] (dále jen „PROSAM“).

Další soutěže naleznete v sekci “aktuální soutěže”. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
  1. Andrea K.

    U prvního dítěte jsme je používali hlavně po tom co začalo lézt a chodit. .. U druhého to asi tak také dopadne. .. Mám pocit, že jsem zaslechla, že došlo k nějakým inovacím těchto kalhotkových plenek, takže bychom je určitě rádi vyzkoušeli 🙂

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě